Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

Miejsce zatrudnienia
ul. Aleje Jerozolimskie 162, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Udział w opiniowaniu projektów w zakresie bezpieczeństwa IT
  • Wykonywanie analiz zagrożeń oraz analiz ryzyka dla wdrażanych oraz istniejących rozwiązań
  • Monitorowanie działania użytkowników w systemach informatycznych i wykrywanie naruszeń dot. bezpieczeństwa IT
  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających automatyzację monitoringu bezpieczeństwa IT
  • Wsparcie w tworzeniu wewnętrznych regulacji opartych o normy ISO i wymagania regulatora rynku finansowego w Polsce
  • Obsługa cyberincydentów oraz ich raportowanie
  • Wsparcie dla pracowników innych jednostek w obszarze bezpieczeństwa IT
  • Utrzymanie i rozwój systemów wspomagających monitorowanie bezpieczeństwa IT oraz ochrony przed atakami informatycznymi, w szczególności systemów klasy SIEM, PAM i DLP
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość rozwiązań klasy SIEM, PAM, DLP oraz innych technologii i rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa
  • Znajomość rodziny protokołów TCP/IP i typowych usług sieciowych
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa IT
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
  • Znajomość zagrożeń sieciowych oraz systemów bezpieczeństwa z tego obszaru
  • Znajomość standardów z obszaru bezpieczeństwa IT (NIST, ISO 27001)
  • Praktyczne doświadczenie w obszarze monitorowania bezpieczeństwa IT z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi analitycznych
  • Znajomość technologii MS Windows Server, Linux/Unix Server
  • Umiejętność logicznego myślenia, kojarzenia faktów oraz tworzenia narzędzi wspierających korelację zdarzeń z wielu systemów
  • Certyfikaty potwierdzające zdobyte tytuły w obszarze bezpieczeństwa IT będą dodatkowym atutem
Korzyści dla kandydata
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • program rekomendacji pracowników
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • kawa / herbata
  • Praca w modelu hybrydowym lub zdalnym
  • brak dress code’u
  • Zaplecze techniczne dla rowerzystów (strzeżona wiata rowerowa, prysznice, szatnie)
  • spotkania integracyjne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • Dofinansowanie do szkoleń, kursów i studiów podyplomowych
  • Wewnętrzne inicjatywy charytatywne, sportowe i integracyjne
  • Akcje komunikacyjne dotyczące profilaktyki zdrowia i wellbeing’u (spotkania z ekspertami i webinary)
  • W przypadku pracy w modelu hybrydowym możliwość dojazdu do biura bezpłatnym autobusem firmowym (z Centrum Warszawy pod budynek firmy)
  • możliwość pracy zdalnej
  • Prywatna opieka medyczna, możliwość zakupu karnetu sportowego
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Kompleksowy onboarding
  • Zniżki na firmowe produkty ubezpieczeniowe (również dla rodziny i znajomych)
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy (między 7.30 a 9.00)
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • inicjatywy dobroczynne
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy

VIG Polska należy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Jesteś zdolny, kreatywny, nie boisz się wyzwań, potrafisz pracować w zespole, logicznie myślisz, szybko odnajdujesz się w złożonych wymaganiach i nowych technologiach? Właśnie takich osób poszukujemy!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj