LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. Controllingu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Oławska 10, Wierzbice (powiat wrocławski), Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Doskonalenie narzędzi w procesie raportowania
  • Aktywne tworzenie budżetu i prognoz finansowych
  • Sporządzanie kalkulacji i dokumentacji cen transferowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz finansowo-ekonomicznych zgodnie z polityką Grupy LEONI i potrzebami spółki
  • Uczestniczenie w procesie kontroli finansowej realizowanych i planowanych projektów biznesowych, ocena rentowności oraz analiza odchyleń od budżetu
  • Rozwój narzędzi wspomagających planowanie finansowe i analizy produkcyjne
  • Współudział w procesie zamknięcia miesiąca
Wymagania (oczekiwane)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel
  • Komunikatywność, terminowość oraz umiejętność współpracy
  • Wysoka umiejętność analitycznego myślenia i dokładność w działaniu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • ubezpieczenie na życie
  • Stanowisko w branży cenionej na rynku pracy
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji
  • stołówka pracownicza
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Atrakcyjny system szkoleń
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Bogaty pakiet socjalny: kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, stołówkę pracowniczą, dofinansowanie dojazdów do pracy
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie nauki języków
  • Kawę, herbatę
  • możliwość pracy zdalnej
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Firmowe eventy np. Piknik Pracowniczy, Dzień Frytek, Truskawki z okazji Dnia Dziecka, Lody na upalne dni i wiele innych
  • karty przedpłacone
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • owoce
LEONI Kabel Polska istnieje od 2001 roku i jest dostawcą produktów i usług dla rynku motoryzacyjnego. Aktualnie nasz zakład liczy ponad 400 osób. Na świecie LEONI dostarcza ponadto produkty i usługi dla rynku teleinformatycznego i sieciowego, opieki zdrowotnej, przemysłu przetwórczego, transportu, energetyki i infrastruktury, automatyki produkcji, maszyn i czujników oraz transportu morskiego.