ELEMONT SPÓŁKA AKCYJNA

Specjalista ds. dokumentacji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań i zestawień w programie Excel
  • Monitorowanie procesu obiegu dokumentacji na projekcie
  • Analiza dokumentacji projektowej pod kątem zgodności z wymogami Inwestora
  • Kontrola jakości dostarczanych dokumentów projektowych
  • Zarządzanie oraz archiwizowanie dokumentów budowy (korespondencja, dokumentacja oraz obieg dokumentów na budowie)
  • Opracowywanie i ewidencjonowanie protokołów odbioru i kontraktów z klientami
  • Aktywna współpraca z członkami zespołu projektowego
  • Prowadzenie rejestrów budowy (korespondencja, zmiany, polecenia zmiany, spływ dokumentacji projektowej i wszystkich innych otrzymanych dokumentów budowy)
  • Wykrywanie kolizji i potencjalnych problemów w dokumentacji
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność czytania i interpretacji projektów budowlanych oraz innych dokumentów technicznych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i terminowość
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • Ukończone lub w trakcie studia wyższe techniczne, preferowany kierunek: budownictwo
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość platform CDE
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość metodyki BIM
Korzyści dla kandydata
  • szkolenia dla pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Paczki świąteczne
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Kawa / herbata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Inicjatywy dobroczynne
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Dzień wolny z okazji urodzin
  • Parking dla pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do platformy psychoedukacyjnej
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dzień wolny z okazji urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • Ubezpieczenie na życie

Elemont SA jest spółką inżynieryjno- budowlaną, która oferuje kompleksową obsługę w energetyce, przemyśle i ochronie środowiska. Przez ponad 30 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.

Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl