EAGLE RECRUITMENT GROUP

Specjalista ds. dokumentacji (branża food)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
7 000,00 - 9 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 2
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Uczestnictwo w kontrolach przeprowadzanych przez pracowników inspekcji
  • Kontrolowanie oznakowania produktów
  • Przygotowywanie i weryfikacja etykiet/ opisów produktów (zgodnie z polskim i unijnym ustawodawstwem)
  • Współpraca z zagranicznymi partnerami firmy w zakresie rejestracji produktów
  • Rejestrowanie produktów wprowadzanych na rynki zagraniczne (notyfikacja również poza Unią Europejską)
  • Przygotowanie i opracowywanie dokumentacji nowych produktów (zgodnie z obowiązującym prawem)
Wymagania (oczekiwane)
  • Wysoka komunikatywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży spożywczej lub pokrewnej - warunek konieczny
  • Znajomość polskiego oraz unijnego prawa żywnościowego/ przepisów/ rozporządzeń
  • Doświadczenie w zakresie przygotowywania/ weryfikowania etykiet produktów
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • Możliwość skorzystania z programu emerytalnego
  • Zniżki na firmowe produkty
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Możliwość awansu/ rozwoju w strukturach firmy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • program emerytalny
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport