Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Specjalista ds. energetycznych w Dziale Inwestycji i Nadzoru Technicznego (DINT)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Nowoursynowska 159, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Inicjowanie przedsięwzięć w zakresie stosowania energii odnawialnej (OZE)
  • Przeprowadzenie audytu energetycznego pozwalającego na określenie zapotrzebowania na moc umowną przy dystrybucji energii elektrycznej oraz paliwa gazowego, przygotowywanie danych/raportów
  • Dokonywanie monitoringu i analizy kosztów na dostawę i dystrybucję mediów pod kątem dopasowania mocy umownej do zapotrzebowania (prąd, woda, ścieki, gaz)
  • Prowadzenie spraw związanych z umowami, operatorami sieci dystrybucyjnych i sprzedawcami nośników energii elektrycznej, wodociągów i kanalizacji, gazu ziemnego i energii cieplnej
  • Sporządzanie niezbędnych oświadczeń w zakresie mediów
  • Weryfikacja formalna i merytoryczna faktur za media
  • Monitorowanie taryfy i warunków umów na dystrybucję i dostawę mediów (prąd, woda, ścieki, gaz)
  • Dokumentowanie przyczyn przekroczenia mocy umownej lub innych parametrów umowy
Wymagania (oczekiwane)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność i rzetelność, nastawienie na jakość
  • Doświadczenie w prowadzeniu bieżącej kontroli wszelkich działań związanych ze zużyciem mediów (energia elektryczna, energia cieplna, gaz, woda, ścieki)
  • Minimum 4-letni stażu pracy, udokumentowany świadectwami pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i znajdowania optymalnego rozwiązania w oparciu o dostępne środki i narzędzia
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, umiejętność ustalania priorytetów
  • Wykształcenie wyższe techniczne (profil: energetyka, inżynieria elektryczna, elektrotechnika lub podobny)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Znajomość zagadnień związanych z doborem taryf operatorów sieci dystrybucyjnych
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie w zakresie systemów zarządzania energią zgodnie z normą ISO 50001 i/lub wdrażania środków oszczędzania energii w przedsiębiorstwach
  • Doświadczenie we wdrażaniu wymagań ISO 50003/50006/50015
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych (SEP G1, G2, G3)
  • Znajomość systemu do elektronicznego obiegu dokumentacji (EZD)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zniżki na obiekty sportowe SGGW i dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju
  • Zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW
  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego wypoczynku dla pracownika i dzieci
  • Pracę w zgranym i życzliwym zespole pracowników
  • Dodatkową opiekę lekarską w placówce medycznej SGGW
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (stawiamy na długoterminową współpracę)
  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy
  • Paczki na święta dla dzieci
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Służew/Ursynów/Stokłosy
  • Wsparcie w okresie wdrożenia oraz przy realizacji codziennych obowiązków