INNPRO ROBERT BŁĘDOWSKI sp. z o.o.

Specjalista ds. geodezji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Świętego Michała 43, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Aktywne rozwijanie kanałów sprzedaży najnowocześniejszych bezzałogowych statków powietrznych, sensorów oraz oprogramowania DJI Enterprise,
  • Organizacja specjalistycznych szkoleń produktowych DJI Enterprise
  • Organizacja profesjonalnych prezentacji bezzałogowych statków powietrznych DJI Enterprise, sensorów i oprogramowania bezpośrednio u klientów.
  • Utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z producentami dystrybuowanego przez nas sprzętu, zapewniając najwyższą jakość obsługi klienta.
  • Zapewnienie kompleksowego wsparcia technicznego dla obecnych i potencjalnych klientów naszej firmy.
  • Wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów i systemów oraz prowadzenie wysokiej jakości szkoleń specjalistycznych.
  • Aktywne budowanie i pielęgnowanie relacji handlowych z klientami, w tym współpraca z czołowymi firmami i instytucjami w Polsce.
  • Tworzenie szczegółowych raportów z przeprowadzonych testów oraz opracowywanie autorskich artykułów.
  • Opracowywanie i prezentacja spersonalizowanych rozwiązań LiDAR i GNSS, dostosowanych do unikatowych potrzeb naszych klientów.
  • Przeprowadzanie testów oraz konfiguracja bezzałogowych statków powietrznych, sensorów i oprogramowania, umożliwiająca klientom testowanie najnowszych rozwiązań na rynku.
  • Indywidualna adaptacja treści szkoleń do zmiennych potrzeb rynku i klientów.
  • Staranne analizowanie potrzeb klientów i odpowiednie dopasowywanie produktów do ich wymagań.
Wymagania (oczekiwane)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B oraz gotowość do regularnych podróży służbowych
  • Wykształcenie na poziomie wyższym (inżynier, magister lub student kończący ostatni rok studiów) w obszarach związanych z projektowaniem przestrzennym, geodezją, kartografią, architekturą lub systemami informacji geograficznej.
  • Zainteresowanie technologiami związanymi z bezzałogowymi statkami powietrznymi i ich potencjalnym wykorzystaniem
  • Umiejętność łatwego nawiązywania i utrzymywania relacji interpersonalnych, wspierająca efektywną współpracę z klientami oraz zespołem.
  • Odpowiedzialność, uczciwość oraz umiejętność pracy w zespole, wspierające osiąganie wspólnych celów i budowanie pozytywnych relacji biznesowych.
  • Posiadanie cech takich jak systematyczność, doskonała organizacja pracy oraz wysoki poziom kultury osobistej, gwarantujące efektywne działanie w dynamicznym środowisku pracy.
  • Dogłębna znajomość aktualnego rynku oraz najnowszych trendów w dziedzinie LiDAR i GNSS, umożliwiająca świadczenie usług na najwyższym poziomie.
  • Motywacja do ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
Korzyści dla kandydata
  • kawa / herbata
  • dostęp do najnowszych technologii
  • przyjazna atmosfera w młodym zespole,
  • możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia w obszarze bezzałogowych statków powietrznych oraz branży foto-video
  • stabilną pracę dla topowej, światowej marki
  • możliwość testowania produktów DJI
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • ubezpieczenie na życie
  • profesjonalne wdrożenie od pierwszego dnia pracy,
  • paczki świąteczne
  • pracę w perspektywicznym i rozwijającym się projekcie
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • umowa o pracę lub kontrakt B2B

Jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem elektroniki użytkowej i nowych technologii oraz największym w Polsce dystrybutorem dronów marki DJI. Zajmujemy się dystrybucją dronów przemysłowych serii DJI Enterprise, DJI Agriculture i DJI Delivery przeznaczonych do zastosowań profesjonalnych w dziedzinie geodezji, bezpieczeństwa publicznego, energetyce, rolnictwie i logistyce.

Jeśli jesteś zafascynowany postępami technologicznymi, zainteresowany dziedziną informatyki, pasjonujesz się Systemami Informacji Geograficznej (GIS) lub geodezją, a także pragniesz zdobyć / rozwijać umiejętności w obszarze bezzałogowych statków powietrznych (UAV), analizy fotogrametrycznej oraz termowizyjnej, to zapraszamy do przesłania swojego CV.