Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.

Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Szparagowa 10, Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Kontrola stanów magazynowych, wskaźnika zapasów
  • Obsługa systemu magazynowego
  • Zapewnienie terminowości i kompleksowości dostaw
  • Kompleksowa realizacja procesu zakupów wyrobów medycznych jednorazowego użytku
  • Dbanie o zgodność zamówień ze standardami firmy
  • Współpraca z innymi działami w zakresie zapotrzebowania na towary i usługi
  • Weryfikacja faktur zakupowych
  • Współpraca i negocjacje z dostawcami
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Samodzielność w działaniu
  • Świetna organizacja pracy
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie zawodowe - Min. 2 lata na podobnym stanowisku
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość ustawy o wyrobach medycznych oraz ustawy o zawodzie farmaceuty
  • Wykształcenie – Technik Farmacji
  • Doświadczenie zawodowe - Min. 1 rok doświadczenia w branży medycznej
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy;
  • brak dress code’u
  • Możliwość korzystania z finansowania lub dofinansowania szkoleń oraz kursów zawodowych
  • Premie oparte o realizację indywidualnych celów wypłacane w systemie kwartalnym
  • Spotkania integracyjne i akcje charytatywne
  • inicjatywy dobroczynne
  • program rekomendacji pracowników
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Dostęp do usług opieki medycznej realizowanej w Salve Medica, karty MultiSport (dla Ciebie i dla Twoich bliskich – na preferencyjnych warunkach), ubezpieczenia grupowego,

Centrum Medyczne Salve Medica to czołowa placówka ochrony zdrowia w regionie.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie.

Z należną troską, dbamy o zdrowie, intymność i godność każdego Pacjenta.