LeasingTeam Professional

Specjalista ds. kadr i płac w biurze rachunkowym

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
7 500,00 - 9 500,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Wprowadzanie i monitorowanie informacji pracowniczych w systemie kadrowym
  • sporządzanie deklaracji ZUS DRA dla jednoosobowych działalnościach gospodarczych
  • Sporządzanie raportów rozliczeniowych dla ZUS, GUS i PFRON, PPK
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • rozliczanie umów cywilno-prawnych, naliczanie zobowiązań podatkowych
  • Sporządzanie listy płac ( naliczanie wynagrodzenia, zasiłki chorobowe, opiekuńcze i inne potrącenia)
  • Konsultacja bieżących problemów kadrowo-płacowych z Klientami
Wymagania (oczekiwane)
  • Samodzielność, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Budowanie relacji z pracownikami i klientami oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Dobra znajomość zagadnień kadrowo - płacowych, oraz przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego
  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego Optima
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość zasad prowadzenia dokumentacji kadrowej
  • Doświadczenie w biurze rachunkowym - min 1-2 lata
  • Znajomość języka angielskiego min. B1
Korzyści dla kandydata
  • Lokalizacja biura w Centrum Warszawy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie + pakiet medyczny + karta sportowa
  • Praca w trybie stacjonarnym
  • Godziny pracy 8:00-16:00 lub 9:00-17:00
  • Nauka języka angielskiego
  • ubezpieczenie na życie
  • Wynagrodzenie: 7500-9500 tys. brutto
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.