MAN Trucks Sp. z o.o.

Specjalista ds. kontrolowania zamówień i sprzedaży z językiem niemieckim i angielskim

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Doktora Rudolfa Diesla 1, Niepołomice (powiat wielicki), Małopolskie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Bycie osobą kontaktową w zakresie harmonogramów zamówień oraz ich bieżące monitorowane
  • Kontrola zamówień nowych pojazdów od momentu ich wprowadzenia do produkcji do momentu zafakturowania klientowi oraz zapewnienie optymalnego czasu realizacji zamówień
  • Ścisła współpracy z innymi działami centralnymi i organizacją zewnętrzną MAN
  • Ustalanie priorytetów dla pojazdów na podstawie wcześniej ustalonych kryteriów
  • Koordynacja działań w przypadku zakłóceń procesu i uczestnictwo w procesie podejmowania decyzji
Wymagania (oczekiwane)
  • Orientacja na klienta
  • Podstawowa wiedza z zakresu handlu zagranicznego i podatków
  • Ukończone studia wyższe, preferowane ekonomia / logistyka lub pokrewne
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim/niemieckim
  • Znajomość narzędzi MS Office (Excel)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie minimum B2 (w mowie i piśmie)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
Korzyści dla kandydata
  • paczki świąteczne
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia pieniężne
  • system premii indywidualnych
  • dofinansowanie posiłków
  • program MAN dla Mam
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program Silver MAN
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie nauki języków
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Współuczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Praca w międzynarodowym przedsiębiorstwie, największego producenta samochodów ciężarowych w Europie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych

MAN Truck & Bus to jeden z wiodących europejskich producentów pojazdów użytkowych i dostawców rozwiązań transportowych. Portfolio produktów obejmuje samochody dostawcze, ciężarowe, autobusy, silniki diesla i gazowe oraz usługi związane z transportem osób i towarów. MAN Truck & Bus jest częścią TRATON GROUP i zatrudnia ponad 36 000 pracowników na całym świecie.

Każdego dnia chcemy pokonywać ograniczenia i ciągle ulepszać nasze wiodące produkty. Szacunek, praca zespołowa, dążenie do celu, orientacja na klienta i uczciwość - oto nasze wartości korporacyjne, którymi kierujemy się w firmie MAN.

MAN Trucks Sp. z o.o. to jeden z najnowocześniejszych zakładów sieci produkcyjnej koncernu MAN, zlokalizowany

w Niepołomicach/ k. Krakowa. W zakładzie produkowane są pojazdy ciężarowe NTG i TG.