Devire Sp. z o.o.

Specjalista ds. kredytów

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
7 000,00 - 10 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Udział w projektach firmowych.
  • Analiza wniosków kredytowych, leasingowych oraz najmu długoterminowego,
  • Analiza sprawozdań finansowych klientów korporacyjnych,
  • Współpraca z Dealerami,
  • Sprawdzanie poprawności dokumentacji kredytowej i leasingowej przygotowanej przez Dealerów,
  • Prawidłowe  ewidencjonowanie  danych wnioskodawców, danych finansowych transakcji kredytowych i leasingowych w systemach,
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość systemu SAP (mile widziana).
  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z rozpatrywaniem wniosków kredytowych, leasingowych oraz najmu długoterminowego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie pracy w banku lub firmie leasingowej,
Korzyści dla kandydata
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Biuro w okolicach Wyścigów Konnych Służewiec
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Opiekę medyczną,
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.