Aspöck Automotive Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. logistyki i planowania produkcji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Przemysłowa 11, Kluczbork (powiat kluczborski), Opolskie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Generowanie zleceń w systemie SAP
  • Sprawdzenie możliwości realizacji zamówień pod kątem dostępności mocy produkcyjnej maszyn, surowców oraz kontrola zużycia surowców i materiałów
  • Kontrola stanu części zakupowych niezbędnych do utrzymania ciągłości produkcji, bezpośredni kontakt z dostawcami, składanie zamówień, organizacja transportów
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Istnieje możliwość przyuczenia do stanowiska
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel w stopniu dobrym
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym komunikatywnym wymagana.
Korzyści dla kandydata
  • komputer do użytku prywatnego
  • spotkania integracyjne
  • pikniki rodzinne
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • Codziennie posiłek finansowany przez pracodawcę.
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • firmowa drużyna sportowa
  • Pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku i świadczenia świąteczne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
O firmie

Firma Aspöck Systems GmbH powstała w Austrii w 1977 roku.

Firma Aspöck jest wiodącym w Europie producentem kompletnych systemów oświetleniowych dla wszystkich typów pojazdów z przyczepami i naczepami. Siedziba główna firmy mieści się w Peuerbach w Austrii.

Od koncepcji, aż po produkt gotowy do montażu, Aspöck opracowuje rozwiązania dotyczące oświetlenia między innymi przyczep samochodowych, przyczep, maszyn rolniczych, motoryzacyjnych, motocykli, przyczep kempingowych itp.

W Ligocie Dolnej k. Kluczborka znajduje się firma produkcyjna Aspöck Automotive dostarczająca lampy między innymi dla Volkswagena i Thule.

Dołącz do Nas i aplikuj już dziś.