GK Farmacol

Specjalista ds. marketingu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Szopienicka 77, Katowice, Śląskie, Polska
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Tworzenie ankiet on-line, szkoleń i testów wiedzy (za pomocą platformy on-line) oraz realizacja wszelkich ciekawych i inspirujących inicjatyw oraz projektów (własnych oraz zespołowych)
  • Opracowywanie nowych narzędzi marketingowych wspierających biznes
  • Organizacja szkoleń, konferencji i eventów (stacjonarnych i on-line) samodzielnie lub we współpracy z agencjami eventowymi
  • Obsługa social media (tworzenie kontentu i optymalizacja zasięgów)
  • Współpraca z agencją wydawniczą (czasopismo lifestylowe dot. zdrowia oraz czasopismo branżowe, farmaceutyczne)
  • Tworzenie maiingów i ich dystrybujcja za pomocą platformy mailingowej
  • Koordynacja projektów reklamowych (z działem trademarketingu)
  • Aktualizacja treści www i serwisów on-line
Wymagania (oczekiwane)
  • Obsługa platform mailingowych
  • umiejętność budowy rozwiązań wspierających biznes
  • umiejętność realizacji zadań i projektów, planowania własnej pracy i współpracy z innymi członkami zespołu
  • kreatywne i optymistyczne podejście do nowych wyzwań
  • obsługa social media (postowanie, kampanie, optymalizacja rezultatów)
  • konieczne – zdolności organizacyjne (to stanowisko związane jest z organizacją szkoleń i eventów stacjonarnych i on-line)
  • Obsługa CMS (aktualizacje www)
  • umiejętność obsługi Ms Office (word w stopniu podstawowym, exel w stopniu podstawowym, power point – w stopniu średnio-zaawansowanym)
Korzyści dla kandydata
  • Świadczenie ślubne,
  • Niezbędne narzędzia pracy, klimatyzowane biuro, miejsce parkingowe,
  • parking dla pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci,
  • Zniżki na produkty Marki Własnej.
  • Pożyczki na cele mieszkaniowe,
  • Dostęp do obiektów sportowych w ramach pakietu Medicover Sport,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwości dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • Bony świąteczne oraz paczki świąteczne dla dzieci,
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do pobytu w Hotelu Belweder w Ustroniu / Villa Belweder w Zakopanem lub dofinansowanie do wypoczynku zorganizowanego,
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • paczki świąteczne
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego Medicover,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • prywatna opieka medyczna

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.