Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.

Specjalista ds. narzędzi monitoringu systemów

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 65, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • przygotowanie i testowanie narzędzi do monitorowania,
  • udział we wdrażaniu nowych systemów pod kątem ich monitorowania,
  • współpraca z klientami wewnętrznymi IT w celu wypracowania parametrów podlegających monitorowaniu,
  • zapewnienie utrzymania i rozwoju narzędzi monitoringu systemów teleinformatycznych KIR,
  • integracja komponentów infrastruktury monitoringu,
  • monitorowanie systemów.
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemów monitoringu,
  • udział w projektach rozwojowych w zakresie zapewnienia spójności systemów monitoringu,
  • rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem systemów monitoringu,
Wymagania (oczekiwane)
  • znajomość standardów, technologii i narzędzi monitorujących a w szczególności narzędzi klasy open-source,
  • umiejętność współpracy z zespołem technologicznym jak i biznesowym.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • dociekliwość i umiejętność analitycznego myślenia,
  • gotowości do podnoszenia kwalifikacji,
  • ogólna znajomość zagadnień związanych z administrowaniem siecią LAN/WAN i zagadnień bezpieczeństwa sieciowego,
  • podstawy programowania skryptowego w Bash, Python, Powershell,
  • znajomość systemów operacyjnych Linux i Windows: diagnostyka stanu systemu, programy narzędziowe,
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie w monitorowaniu systemów, w tym w zarządzaniu logami, metrykami i monitorowaniu zdarzeń (m.in. ElasticSearch, Grafana, Logstash, Check MK),
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku.
  • podstawowa znajomość zagadnienie z zakresu wirtualizacji i konteneryzacji,
Korzyści dla kandydata
  • budżet szkoleniowy, realne możliwości rozwoju,
  • krótki proces rekrutacyjny.
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne,
  • pracę w trybie hybrydowym,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dofinansowanie wypoczynku
  • system premiowy,
  • umowę o pracę z pakietem benefitów,
  • pracę w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze,
  • inicjatywy dobroczynne
  • preferencyjne pożyczki
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • dofinansowanie zajęć sportowych
O firmie

KIR to hub usług wspólnych polskiego sektora finansowego.

Budujemy rozwiązania systemowe dla bankowości, gospodarki i administracji. Na bazie doświadczenia i najnowszej technologii dostarczamy usługi, które skutecznie pomagają partnerom biznesowym w uwalnianiu potencjału ich projektów i wdrażaniu innowacji.

Od 30 lat rozliczamy płatności detaliczne w Polsce, tworzymy rozwiązania z zakresu bezpiecznej wymiany informacji - w tym służące przeciwdziałaniu przestępczości finansowej (AML), mechanizmy oparte na analizie big data, czy rozwiązania z obszaru otwartej bankowości (Open banking). Zapewniamy narzędzia z zakresu identyfikacji elektronicznej oraz usług zaufania: zdalne potwierdzanie tożsamości – mojeID oraz kwalifikowany podpis elektroniczny – mSzafir. Jesteśmy pionierem stosowania technologii blockchain w sektorze finansowym.