BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.O

Specjalista ds. obsługi klienta (produkcja)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 2
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Kontrolowanie zgodności, spójności danych w systemie.
  • Wsparcie klienta w rozwiązywaniu problemów i reklamacji.
  • Kontakt (telefoniczny i mailowy) z klientami firmy i dbałość o wysoki poziom obsługi klienta.
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy: dział produkcji, planowania, magazynu.
  • Przyjmowanie zamówień od klientów i monitorowanie realizacji w systemie ERP.
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczanie w dziale obsługi klienta. Mile widziane w firmie produkcyjnej.
  • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Biegłą znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.
Wymagania (mile widziane)
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Istniejemy od 29 lat na rynku i stale się rozwijamy.
  • prywatna opieka medyczna
  • Zadbamy o Twoje zdrowie oferując prywatną opiekę medyczną z szerokim dostępem do usług medycznych (800 usług diagnostycznych, 89 zabiegów ambulatoryjnych, nielimitowane wizyty domowe, swoboda leczenia).
  • Elastyczny czas pracy, w piątki pracujemy do 14.00 ;-)
  • Dofinansowujemy obiady w pracy oraz zadbamy o Twoją kondycję dofinansowując kartę Multisport.
  • Umowę o pracę.
  • Premie roczne
  • ubezpieczenie na życie
  • Karty Sodexo
  • Obiady w Firmie
  • Po roku pracy przysługuje ci premia roczna.
  • Pełne wsparcie merytoryczne podczas okresu wdrożeniowego.
  • dofinansowanie zajęć sportowych