Polska Press

Specjalista ds. Płacowo-Kadrowych

Miejsce zatrudnienia
ul. Ks. Ignacego Skorupki 17/19, Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
HR
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • administrowanie sprawami pracowniczymi i prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • prowadzenie korespondencji związanej z postępowaniami egzekucyjnym
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • obsługa kadrowa i płacowa pracowników oraz zleceniobiorców
  • prowadzenie akt osobowych zgodnie z przepisami
  • archiwizowanie dokumentów kadrowo-płacowych
  • wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
  • sporządzanie i przekazywanie pracownikom zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu
  • monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP
Wymagania (mile widziane)
  • dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość Ms Office (Word, Excel)
  • znajomość programu Xpertis
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac,
  • profesjonalizm, dobry kontakt z ludźmi,
  • wykształcenie kierunkowe i/lub profesjonalne kursy z tej dziedziny będą Twoim ogromnym atutem,
  • systematyczność i samodzielność,
Korzyści dla kandydata
  • ekipa zgranych ludzi
  • bonusy świąteczne
  • możliwość korzystania z benefitów: pakietów medycznych i sportowych
  • szkolenie z obsługi programów kadrowo-płacowych,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów i wsparcie życzliwego zespołu z całej Polski
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia z zakresu wykonywanej pracy,

Polska Press Grupa należy do największych wydawców prasy w Polsce i jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Główne obszary działalności Polska Press to prasa płatna i bezpłatna, Internet i drukarnie. Dołącz do naszego zespołu HR w Łodzi jako:

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj