Dealz Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. planowania zakupów

Miejsce zatrudnienia
ul. Jasielska 16A, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasów, zgodnych z założonymi celami sprzedażowymi
  • Monitorowanie oraz zapewnienie realizacji dostaw przez dostawców zgodnie z założonymi wskaźnikami
  • Planowanie optymalnego poziomu zakupów poprzez analizę historyczną oraz w oparciu o bieżącą sytuację rynkową
  • Efektywne zarządzanie zapasem magazynowym zgodnie z założonymi celami
  • Bieżące prowadzenie analiz oraz przygotowywanie raportów
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimalnym B2 (międzynarodowe środowisko pracy)
  • Dokładność i bardzo dobra organizacji pracy
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków
  • Umiejętność podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe)
Korzyści dla kandydata
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • napoje
  • Korzystne warunki wynagradzania
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Stabilność zatrudnienia
  • kawa / herbata
  • prywatna opieka medyczna

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj