GK Farmacol

Specjalista ds. Płatności

Miejsce zatrudnienia
ul. Szopienicka 77, Katowice, Śląskie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • Bieżąca i cykliczna analiza odchyleń,
  • Wykonywanie czynności związanych z bieżącymi rozrachunkami Grupy, w tym kompensaty, cesje,
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi - z działem księgowości oraz działem operacyjnym.
  • Uzgadnianie sald z Kontrahentami: towarowymi, hurtowymi, zagranicznymi,
  • Obsługa kart płatniczych,
  • Przygotowanie płatności i ich terminowa realizacja w systemie SAP,
Wymagania (mile widziane)
  • Wykształcenie wyższe,
  • Terminowość, odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Mile widziane znajomość systemu SAP.
  • Bardzo dobra znajomość Excela,
  • Doświadczenie w obszarze księgowości,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do pobytu w Hotelu Belweder w Ustroniu / Villa Belweder w Zakopanem lub dofinansowanie do wypoczynku zorganizowanego,
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci,
  • Niezbędne narzędzia pracy, klimatyzowane biuro, miejsce parkingowe,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Dostęp do obiektów sportowych w ramach pakietu Medicover Sport,
  • Pożyczki na cele mieszkaniowe,
  • Zniżki na produkty Marki Własnej - Silesian Pharma.
  • parking dla pracowników
  • Świadczenie ślubne,
  • paczki świąteczne
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego Medicover,
  • Możliwości dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • program rekomendacji pracowników
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Bony świąteczne oraz paczki świąteczne dla dzieci
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć

w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj