Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Specjalista ds. procesów inwestycyjnych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Pomorska 251, Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • optymalizowanie i automatyzowanie procesów zachodzących w jednostce;
  • koordynowanie i weryfikowanie kompletności dokumentów w procesie inwestycyjnym;
  • udział w pracach analitycznych dotyczących aplikacji procesowych;
  • wspieranie pod względem administracyjno-organizacyjnym projektów realizowanych w jednostce.
Wymagania (mile widziane)
  • znajomość programów Excel, JIRA, APPMEDICA;
  • doświadczenie zawodowe w obszarze analizy danych, inwestycji lub zarządzaniu jakością / procesami / projektami – min. 2 lata;
  • komunikatywność.
  • samodzielność i umiejętność pracy zespołowej;
  • wiedza z zakresu procesów inwestycyjnych;
  • wykształcenie wyższe I stopnia (licencjat) w dziedzinie nauk technicznych, ekonomicznych lub matematycznych;
  • rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy;
Korzyści dla kandydata
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie;
  • dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych tzw. „wczasy pod gruszą", do wypoczynku dla dzieci (obozy/kolonie/półkolonie) oraz do karty sportowej dla Ciebie i rodziny;
  • dofinansowanie do zakupu okularów oraz do abonamentów parkingowych;
  • zatrudnienie w stabilnej organizacji w formie umowy o pracę z długoterminową perspektywą;
  • dofinansowanie wypoczynku
  • preferencyjne pożyczki mieszkaniowo-remontowe;
  • dodatkowe dni wolne;
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • firmowa biblioteka
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • spotkania integracyjne;
  • dodatkowa "13" pensja
  • dodatkowe dni wolne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dodatkową „13" pensję;
  • przyjazne środowisko pracy.
  • dofinansowanie nauki języków
  • preferencyjne pożyczki

Uniwersytet Medyczny w Łodzi nie tylko kształci przyszłych lekarzy i specjalistów z dziedzin okołomedycznych, ale także prowadzi badania naukowe, świadczy usługi badawcze, dysponuje specjalistyczną aparaturą, zasobami informatycznymi i nowoczesną infrastrukturą, jest jednym z najbardziej nowoczesnych ośrodków edukacyjnych.

Zatrudniamy około 2700 pracowników. Jesteśmy wyróżniani w konkursach organizowanych dla pracodawców, ponieważ pracownicy to nasz największy kapitał.