Imar Service Group sp. z o.o

Specjalista ds. programowych MACRO ramówki (m/k)

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Fotografia i produkcja filmowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Cykliczne przygotowanie planów dla nadchodzących premier i highlights,
  • Zlecanie przygotowania wersji językowych dla wybranego kontentu,
  • Przygotowywanie ramówek miesięcznych kanałów zgodnie z przyjętą dla nich strategią oraz warunkami licencji kanału,
  • Przygotowywanie i przedstawienie prezentacji programowych,
  • Wprowadzanie danych programowych i kontentowych do bazy danych,
  • Współpraca z działami wewnętrznymi (w szczególności z Działem Autopromocji i Emisji).
Wymagania (mile widziane)
  • Dbałość o szczegóły i wysoki poziom dokładności,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (przynajmniej B2),
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność,
  • Zainteresowanie filmem, znajomość telewizji i treści telewizyjnych,
  • Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Power Point i Excel.
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w mediach, preferowane z kanałami tematycznymi,
  • Umiejętność efektywnej pracy w obliczu napiętych harmonogramów,
Korzyści dla kandydata
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków oraz szkoleń i kursów).
  • Pracę hybrydową (3 dni zdalne, 2 dni stacjonarne),
  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji,
Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj