CRH Materials Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. rachunkowości podatkowej

Miejsce zatrudnienia
Lublin, Lubelskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • interdyscyplinarny plan pracy w dziale łączącym obszar księgowości oraz finansów.
  • ścisła współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi odbiorcami usług Działu Finansowo-Księgowego, Działem Prawnym oraz wewnątrzgrupowymi i państwowymi organami kontroli.
  • kierunek i zakres wykonywanych prac zostanie dobrany do ugruntowanych, najmocniejszych stron/specjalizacji kandydata, z uwzględnieniem najpilniejszych potrzeb Pracodawcy.
Wymagania (oczekiwane)
  • ugruntowana wiedza z obszaru podatków centralnych i lokalnych,
  • swobodne posługiwanie się narzędziami MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • postawa zaangażowania i chęci stałego rozwoju zawodowego,
  • szeroka praktyka w działach finansowo-księgowych,
  • wykształcenie spójne z oferowanym stanowiskiem pracy,
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne.
Wymagania (mile widziane)
  • znajomość programu SAP.
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • okazję do współpracy z zespołem profesjonalistów z różnych zespołów,
  • narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy,
  • pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do wypoczynku, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • pracę w organizacji, w której dbamy o bezpieczeństwo.
  • możliwość realizacji ciekawych zadań,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie należącej do ścisłego światowego grona liderów branży,
  • perspektywę rozwoju i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu,
  • możliwość rozwijania i doskonalenia kompetencji zawodowych poprzez dostęp do szkoleń,

Cement Ożarów S.A. działa na rynku materiałów budowlanych od 1978 roku, oferując szeroki asortyment najwyższej jakości cementów. Posiadamy piec cementowy o wydajności do 8500 ton klinkieru na dobę – to największa instalacja tego typu w Europie!

Od roku 1995 należymy do międzynarodowego koncernu CRH z siedzibą w Irlandii, znajdującego się w gronie największych producentów materiałów budowlanych na świecie. CRH prowadzi produkcję w 29 krajach, zatrudniając około 73000 pracowników w ponad 3155 lokalizacjach na całym świecie!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj