Polska Grupa Lotnicza

Specjalista ds. Rekrutacji (IT)

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

ul. Komitetu Obrony Robotników 43, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
HR
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Ofertowanie kandydatów na podstawie zatwierdzonych wniosków
  • Organizacja on-boardingu dla nowych osób w organizacji
  • Udzielanie informacji zwrotnej wyselekcjonowanym kandydatom
  • Selekcja kandydatów
  • Przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych
  • Analiza źródeł pozyskiwania kandydatów i efektywności prowadzonych procesów
  • Wybór kanałów rekrutacji
  • Zarządzanie bazą kandydatów w systemie e-Recruiter
  • Wsparcie zespołu HRBP w realizacji polityki zatrudnienia w przypisanym obszarze (głównie IT i e-commerce)
  • Organizacja testów i analiza wyników
  • Udział we wskazanych projektach HR oraz w sesjach Assesment/Development Center
  • Przygotowywanie rekomendacji dla menedżerów
  • Publikowanie ogłoszeń
Wymagania (oczekiwane)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Proaktywna postawa i otwartość na wyzwania
  • Doświadczenie w obsłudze systemów ATS
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych z obszaru IT i nowoczesnych technologii
  • Udokumentowane doświadczenie w organizacji i analizie testów osobowościowych
  • Wykształcenie wyższe
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość trendów na rynku IT i nowoczesnych technologii
  • Doświadczenie w realizacji procesów z obszaru miękkiego HR (AC/DC, adaptacja, ocena, rozwój)
  • Doświadczenie w obsłudze testów SHL
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • Udział w ciekawych projektach w złożonej organizacji, w ramach dużej grupy kapitałowej
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym zniżki na bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u,
  • Współpracę z zespołem doświadczonych Specjalistów, otwartych na współpracę oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji

Polska Grupa Lotnicza (PGL) to największe przedsiębiorstwo lotnicze w Polsce z siedzibą w Warszawie, które jest właściciel Polskich Linii Lotniczych LOT SA, LOT Aircraft Maintenance Services sp. z o.o., LS Airport Services SA. oraz LS Technics sp. z o.o.

W PGL codziennie spotykają się ludzie, których pasją jest lotnictwo. Razem tworzymy zespół doświadczonych, wykształconych, ambitnych osób, ekspertów w różnych obszarach.

To dzięki naszym pracownikom i współpracownikom, wszystkich spółek zrzeszonych pod skrzydłami PGL, możemy osiągnąć wiele i budować ambitne plany na przyszłość.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj