Animex Foods Sp. z o.o. Oddział w Opolu

Specjalista ds. rozliczeń finansowych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Iława (powiat iławski), Warmińsko-mazurskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Komunikacja, uzgadnianie i weryfikacja rozliczeń finansowych z kontrahentami
  • Współpraca z regionalnymi kierownikami sprzedaży, kierownikami ds. kluczowych klientów oraz innymi działami firmy
  • Rozliczanie kosztów marketingowych w kanale tradycyjnym i nowoczesnym
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych i kosztowych na potrzeby biznesu
  • Przygotowywanie okresowych raportów sprzedażowych i finansowych
  • Ewidencjonowanie faktur marketingowych, kontrola kompletności i poprawności dokumentacji
Wymagania (oczekiwane)
  • Zdolności analityczne oraz dokładność,
  • Biegła obsługa pakietu MS Office (Excel, Word),
  • Preferowane wykształcenie kierunkowe (np. technikum ekonomiczne, studia ekonomiczne),
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Konsekwencja w zdobywaniu informacji,
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę,
  • brak dress code’u
  • Pracę w jednej z największych firm w branży FMCG w Polsce,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Swobodną atmosferę pracy,
  • paczki świąteczne
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Pakiet dodatków pozapłacowych,
  • ubezpieczenie na życie
ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki czy Morliny.