Colgate-Palmolive Poland

Specjalista ds. Rynku Profesjonalnego i Farmaceutycznego

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Lublin, Lubelskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Promowanie i przekazywanie informacji o produktach dla pacjentów i do użytku gabinetowego.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji ze środowiskiem stomatologicznym oraz z sieciami aptek na podległym terenie.
  • Realizowanie wizyt w gabinetach zgodnie z wcześniej ustalonymi priorytetami
  • Zapewnienie wsparcia organizacyjnego i logistycznego dla regionalnych wydarzeń edukacyjnych i prezentacji marki, w tym obecność na miejscu w razie potrzeby.
  • Realizację planu sprzedaży profesjonalnych produktów gabinetowych na powierzonym terenie.
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji pomiędzy Colgate a wybranymi gabinetami stomatologicznymi oraz sieciami aptek na wyznaczonym obszarze geograficznym. Generowanie rekomendacji marki w celu zwiększenia sprzedaży zgodnie z lokalnymi priorytetami.
  • Reprezentowanie firmy na zjazdach i konferencjach.
Wymagania (oczekiwane)
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zorientowanie na realizację ambitnych wyzwań
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej minimum 1 rok
  • Znajomość branży stomatologicznej będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Zaangażowanie, inicjatywa oraz dobra organizacja pracy
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jady kat. B
  • Kreatywność, gotowość do pracy zadaniowej i podejmowania samodzielnych działań
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji
Korzyści dla kandydata
  • Umowę o pracę
  • owoce
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • Atrakcyjne benefity: ubezpieczenie na życie & opieka zdrowotna (Medicover) - finansowane przez pracodawcę, Karta Medicover Sport, zniżki na produkty firmy, fundusz socjalny, program stomatologiczny
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pakiet szkoleń
  • dofinansowanie nauki języków
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • Ciekawą pracę w rozwijającym się zespole z produktami o uznanej marce na rynku
  • program rekomendacji pracowników

Colgate-Palmolive Company is a caring, innovative growth company that is reimagining a healthier future for all people, their pets and our planet. Focused on Oral Care, Personal Care, Home Care and Pet Nutrition, we sell our products in more than 200 countries and territories under brands such as Colgate, Palmolive, elmex, hello, meridol, Sorriso, Tom’s of Maine, EltaMD, Filorga, Irish Spring, PCA SKIN, Protex, Sanex, Softsoap, Speed Stick, Ajax, Axion, Fabuloso, Soupline and Suavitel, as well as Hill’s Pet Nutrition.

We are recognized for our leadership and innovation in promoting sustainability and community wellbeing, including our achievements in decreasing plastic waste and promoting recyclability, saving water, conserving natural resources and improving children’s oral health.

If you want to work for a company that lives by their values, then give your career a reason to smile and join our global team!