Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.

Specjalista ds. Spawalnictwa

Miejsce zatrudnienia
ul. Podmiejska 87D, Rybnik, Śląskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • sporządzanie dokumentacji jakościowo spawalniczej (ITP., WPQR, WPS, plany spawania),
  • współpraca z organizacjami zewnętrznymi (inspektorami klienta, jednostkami notyfikującymi, UDT),
  • przegląd oraz nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • kontrola wstępna, bieżąca i końcowa prac oraz ich dokumentowanie,
  • określenie spawalności materiałów podstawowych oraz materiałów dodatkowych,
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
  • udział w pracach badawczo-rozwojowych realizowanych przez Spółkę.
Wymagania (oczekiwane)
  • dyplom EWE, IWE lub EWT, jak również uprawnienia VT2.
  • znajomość branży energetycznej oraz automotive,
  • znajomość dyrektyw / norm / przepisów dotyczących spawalnictwa w szczególności WUDT, 2014/68/WE. EN 15085, EN 1090, EN 12952, EN 13480,
  • wiedza techniczna z zakresu: spawalnictwa, budowy maszyn, obróbki cieplnej, inżynierii materiałowej,
  • umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej oraz dokumentacji powykonawczej,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1,
  • wykształcenie wyższe (kierunki: Spawalnictwo, Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa),
  • możliwość zdobycia uprawnień VT, kurs IWE, auditora wewnętrznego, itp.,
  • dofinansowanie nauki języków
  • umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej ,
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • prywatna opieka medyczna
  • współpracę z profesjonalnym zespołem,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do Karty MultiSport, wypoczynku (tzw. „wczasów pod gruszą”), kolonii dla dzieci, wycieczek, biletów do kina.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • pomoc we wdrożeniu do pracy,
  • możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz poszerzenia wiedzy poprzez szkolenia, udział w konferencjach, seminariach,

Jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym dostawcą usług w zakresie montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych i przemysłowych. Klienci cenią u nas profesjonalizm pracy i wysoką jakość, jak również kompleksowość realizacji „pod klucz”.

Dla nas najważniejsza jest nasza kadra, dzięki której mamy możliwość realizować skomplikowane i wymagające zadania. Dbając o rozwój i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników pomagamy im również spełniać swoje ambicje zawodowe. Dzięki temu już od 60 lat jesteśmy liderem w branży.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj