TELE-FONIKA KABLE S.A.

Specjalista ds. Systemu Zarządzania Jakością

Miejsce zatrudnienia
ul. Fordońska 152, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • raportowanie oraz monitorowanie statusów działań poaudytowych;
  • nadzorowanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością w Firmie,
  • wsparcie wszystkich działów w rozwiązywaniu problemów z zakresu jakości oraz określaniu i wdrażaniu działań korygujących,
  • opisywanie i mapowanie procesów zachodzących w organizacji,
  • przygotowanie projektów zmian do dokumentacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP oraz akredytacyjnej,
  • organizowanie i zabezpieczenie współpracy z innymi zakładami i placówkami w zakresie systemów zarzadzania.
  • monitorowanie procesu nadzoru nad dokumentacją,
  • udział w audytach certyfikujących oraz nadzór nad audytorami wewnętrznymi,
  • przygotowanie projektu rocznego planu audytów w ramach Zarządzania Jakością,
  • opracowywanie projektów procedur i instrukcji zgodnie z wymaganiami norm ISO 9001:2015, 14001:2015, 45001:2018, 17025:2017,
  • udział w audytach zewnętrznych na zgodność z wymaganiami norm ISO 9001:2015, 14001:2015, 45001:2018, 17025:2017,
Wymagania (oczekiwane)
  • mile widziana znajomość ISO 50001 oraz zagadnień z zakresu Lean Management,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • certyfikaty potwierdzające zdobycie kwalifikacji z zakresu systemów zarządzania,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki.
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność radzenia sobie z problemami, elastyczność w działaniu,
  • wykształcenie wyższe preferowane z zakresu Zarządzania Jakością,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację,
  • znajomość norm: ISO 9001:2015, 14001:2015, 45001:2018, 17025:2017,
Korzyści dla kandydata
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne, karnety na żużel, bilety na wydarzenia kulturalne, ośrodek w Zakopanem, zapomogi, pożyczki…)
  • Atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: Ubezpieczenia na życie, Opieki medycznej, Kart sportowych;
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • Wsparcie w doskonaleniu zawodowym i szkoleniu
  • dofinansowanie nauki języków
  • preferencyjne pożyczki
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie zajęć sportowych

TELE-FONIKA KABLE SA jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej.

Oferujemy szeroki asortyment kabli, przewodów oraz systemów kablowych. Produkty wytwarzane w naszych zakładach znajdują odbiorców w ponad 90 krajach. Nasza firma łączy dobre tradycje przemysłu kablowego z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Firma ze stuprocentowym polskim kapitałem.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj