Grupa ZF

Specjalista ds. Transportu i Spraw Celnych - Nowy Zakład Elektroniki

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Częstochowa, Śląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Praca hybrydowa
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Kompleksowa organizacja i nadzór nad transportem kolejowym, drogowym i lotniczym, zgodnie z wytycznymi korporacyjnymi.
  • Nadzór nad dokumentacją dotyczącą spraw celnych (zgłoszenia, korekty, komunikaty, zestawienia).
  • Zarządzanie transportem w celu redukcji/ optymalizacji poziomu zapasu.
  • Analiza rentowności transportów, prowadzenie projektów oszczędnościowych, negocjowanie stawek.
  • Zarządzanie wykorzystaniem tras, wypełnianiem pojazdów.
  • Nadzór nad procedurami celnymi w firmie; współpraca z agencjami celnymi i urzędem celnym.
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie wyższe: logistyczne, ekonomiczne lub techniczne.
  • Wiedza z zakresu prawa celnego i obsługi logistycznej.
  • Rzetelność, terminowość, umiejętność samodzielnego myślenia.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym ze sprawami celnymi.
Korzyści dla kandydata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Okazję do wymiany doświadczeń ze specjalistami z całego świata (współpracujemy z zespołami z m.in. USA, Meksyku, Chin, Niemiec).
  • Udział we wdrażaniu rozwiązań z zakresu zaawansowanych systemów bezpieczeństwa kierowców oraz systemów autonomicznej jazdy (m.in. ZF ProAI).
  • program rekomendacji pracowników
  • Okazję do wzięcia udziału w wielu szkoleniach, w formie, która będzie najlepsza dla Twojego rozwoju! (nasi Pracownicy brali udział w szkoleniach organizowanych przez firmy takie jak ABP Management).
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Szansę na umowę na czas nieokreślony zaraz po okresie próbnym.
  • parking dla pracowników
  • kawa / herbata
  • ubezpieczenie na życie
  • Pakiet benefitów z 7 obszarów (m.in. finanse oraz zdrowie, w tym prywatna opieka medyczna).
  • prywatna opieka medyczna
  • pakiet relokacyjny
ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.