Toyota Katowice Sp. z o.o

Specjalista ds. ubezpieczeń, leasingów i kredytów

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Kolejowa 54, Katowice, Śląskie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • bieżąca obsługa klientów zgodnie ze standardami firmowymi.
  • efektywna sprzedaż ubezpieczeń i finansowania,
  • aktywizacja dotychczasowych i pozyskiwanie nowych klientów,
Wymagania (mile widziane)
  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku,
  • zdany egzamin dla osób ubiegających się o wykonywanie czynności agencyjnych,
  • sprawne posługiwanie się aplikacjami komputerowymi w środowisku Windows,
  • skrupulatność w pracy z dokumentami oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • ważne prawo jazdy kat. B.
Korzyści dla kandydata
  • przyjazną atmosferę pracy.
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • program rekomendacji pracowników
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy,
  • niezbędne narzędzia do realizacji celów sprzedażowych,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Toyota Katowice Sp. z o.o. - autoryzowany dealer Toyoty obecny na rynku od ponad 25 lat, posiadający salony w Katowicach, Częstochowie, Tychach i Sosnowcu (o/Dąbrowa Górnicza), zatrudniający w swoich salonach ponad 450 pracowników, wielokrotny zdobywca nagród Dealer Roku - w tym laureat tytułu Dealer Roku 2023, wyróżniany za najwyższy poziom satysfakcji klientów.