Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.

Specjalista ds. Utrzymania i Rozwoju Oprogramowania

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Szparagowa 10, Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, wizualizacji, mockupów oraz instrukcji dla użytkowników.
  • Dbanie o sprawny przepływ informacji pomiędzy osobami współpracującymi przy projektach, ścisła współpraca z zespołem developerskim,
  • Planowanie i kierowanie wdrożeniem nowych funkcjonalności i oprogramowania zgodnie z planami,
  • Tworzenie scenariuszy testowych i testowanie nowych rozwiązań programowych,
  • Przekładanie koncepcji i wymagań biznesowych na funkcjonalności,
  • Nadzór nad harmonogramami poprzez monitorowanie i raportowanie postępu zaplanowanych prac,
  • Koordynowanie, prowadzenie spotkań i ustaleń analitycznych na linii biznes-programiści,
  • Szacowanie pracochłonności prac analitycznych oraz testów w ramach projektów,
  • Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania oraz testowania systemów, zbieranie, analiza i tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych dla nowych funkcjonalności,
  • Prowadzenie działań w ramach helpdesku systemów IT,
Wymagania (oczekiwane)
  • Komunikatywność, nastawienie na współpracę,
  • Otwartość na wiedzę i umiejętność dzielenia się nią (praca w zespole),
  • Umiejętności organizacyjne, planowania pracy i zarządzania czasem (samodzielność),
  • Dobra znajomość środowiska MS Office, w tym MS Excel.
  • Systematyczność i mocne zorientowanie na osiąganie celów,
  • Umiejętności analityczne oraz kreatywność,
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z wdrożeniami/rozwojem systemów informatycznych,
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość programów do zarządzania projektami (np. Jira, ZOHO),
  • Znajomość podstaw SQL.
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy,
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • inicjatywy dobroczynne
  • Dostęp do usług medycznych, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego,
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • Pracę pełną wyzwań i możliwość poznania branży medycznej „od środka”.
  • program rekomendacji pracowników

Centrum Medyczne Salve Medica to czołowa placówka ochrony zdrowia w regionie.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie.

Z należną troską, dbamy o zdrowie, intymność i godność każdego Pacjenta.