Oleofarm sp. z o. o.

Specjalista ds. Walidacji

Miejsce zatrudnienia
ul. Mokronoska 8, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji walidacyjnej,
  • Udział w testach kwalifikacyjnych i walidacyjnych (DQ, FAT, SAT, IQ, OQ, PQ, PV),
  • Współpraca z innymi działami w firmie min. produkcją, jakością, inżynierią w celu zapewnienia zgodności procesów, kwalifikacji urządzeń i procesu czyszczenia,
  • Opracowywanie, wdrażanie i utrzymanie dokumentów związanych z walidacją czyszczenia zgodnie z wymaganiami GMP i aktualnymi standardami dla przemysłu farmaceutycznego,
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie walidacji,
  • Interpretacja i ocena raportów toksykologicznych,
  • Wsparcie w kwalifikacji urządzeń i pomieszczeń,
  • Koordynowanie procesów w zakresie walidacji procesu i czyszczenia,
  • Reprezentowanie firmy podczas inspekcji i audytów,
  • Monitorowanie i utrzymywanie systemu walidacji procesów i czyszczenia w firmie,
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu odpowiedzialności Działu Walidacji.
  • Udział w procesie działań wyjaśniających w rozwiązywaniu problemów dotyczących wytwarzania i magazynowania produktów leczniczych, wyrobów medycznych i suplementów diety,
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w opracowywaniu, wdrażaniu i utrzymaniu dokumentów związanych z walidacją czyszczenia zgodnie z wymaganiami GMP (Good Manufacturing Practice) i aktualnymi standardami dla przemysłu farmaceutycznego,
  • Wiedza z zakresu GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej) oraz wymagań regulacyjnych dotyczących walidacji procesów czyszczenia i produkcyjnych,
  • Umiejętność planowania, przeprowadzania i dokumentowania procesów walidacyjnych,
  • Zdolności analityczne i umiejętność interpretacji danych,
  • Znajomość języka angielskiego min. B1.
  • Wykształcenie wyższe związane z chemią, farmacją lub pokrewnymi dziedzinami,
  • Umiejętność tworzenia procedur z zakresu walidacji i kwalifikacji,
Korzyści dla kandydata
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjnych wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • Pracę w renomowanej firmie wyznającej kulturę work-life balance,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • ubezpieczenie na życie
  • Pakiet benefitów w tym prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy,
  • spotkania integracyjne
  • prywatna opieka medyczna
Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.