ERLI S.A.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Poznań, Wielkopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Obsługa klienta
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Prace administracyjno-biurowe.
  • Zwiększenie efektywności sprzedaży poprzez wsparcie merytoryczne Key Account Managerów oraz klientów B2B;
  • Przygotowywanie analiz oraz zapewnienie sprawnego przepływu informacji;
  • Czynny udział w kształtowaniu i realizacji polityki sprzedażowej firmy;
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych i kontaktów z kluczowymi klientami;
Wymagania (oczekiwane)
  • Silna motywacja do pracy oraz zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów;
  • Komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, chęć rozwoju oraz otwartość na zmiany;
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta;
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami;
  • Wielozadaniowość.
  • Realny wpływ na rozwój naszej organizacji - Twoje pomysły się dla nas liczą!
  • Różnorodne zadania i cele - wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły;
  • Stabilną współpracę w oparciu o elastyczne formy (rodzaj umowy w zależności od preferencji Kandydata);
  • ubezpieczenie na życie
  • Swobodną atmosferę - mówimy do siebie ’na Ty’ i nie mamy dress code’u.
  • brak dress code’u
  • Możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji w branży e-commerce.
  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny);
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • Różnorodną i inkluzywną kulturę pracy: szanujemy siebie nawzajem - każdy punkt widzenia jest ważny!
  • program rekomendacji pracowników
Jesteśmy ERLI.pl - nową platformą zakupową wprowadzającą nowatorskie rozwiązania do branży e-commerce. Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów, będących entuzjastami nowych technologii. Dowiedz się więcej na https://erli.pl/.