PKO Ubezpieczenia

Specjalista ds. wyceny i ewidencji instrumentów finansowych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Świętokrzyska 36, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • samodzielnie sporządzasz wybrane elementy sprawozdań finansowych (wg IFRS, PSR, wewnątrzgrupowe)
  • bierzesz udział w tworzeniu procedur i regulaminów wewnętrznych
  • współpracujesz z Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych, depozytariuszem
  • optymalizujesz, usprawniasz i automatyzujesz procesy finansowe
  • samodzielnie prowadzisz ewidencję lokat
  • weryfikujesz wycenę lokat własnych spółek PKO Ubezpieczenia
  • weryfikujesz wycenę aktywów netto ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych
  • analizujesz konta księgowe, uzgadniasz, konta rozliczeniowe i rozrachunkowe oraz sporządzasz raporty i zestawienia z ksiąg rachunkowych
Wymagania (oczekiwane)
  • masz min. 3 lata doświadczenia w obszarze wyceny instrumentów finansowych
  • dobrze organizujesz swoją pracę, jesteś samodzielny i dokładny
  • masz znajomość rynków finansowych i instrumentów finansowych
  • znasz zasady wyceny instrumentów finansowych
  • masz wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne (kierunek finanse i bankowość lub pokrewne)
  • znasz podstawowe zasady rachunkowości
  • biegle posługujesz się pakietem Office (w szczególności MS Excel)
  • masz zdolność analityczne i pracy w zespole
Wymagania (mile widziane)
tworzenie modeli wyceny dla instrumentów nienotowanych na aktywnym rynku finansowym
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie nauki języków
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • elastyczny czas pracy