Well Fitness

Specjalista / Specjalistka ds. Administracji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Jana Długosza 74, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • nadzoruj prawidłowy proces kompletowania i obiegu dokumentów,
  • bądź odpowiedzialny/a za administrowanie dokumentów dengo regionu klubu fitness,
  • twórz i aktualizuj wewnętrzne zestawienia, rejestry, raporty i analizy,
  • sprawuj opiekę nad szkodami zaistniałymi w klubach,
  • kontaktuj się z kontrahentami, dostawcami, instytucjami i urzędami w zakresie administracyjnym,​
  • zarządzaj odbieraniem i przekazywaniem korespondencji,
  • ​dbaj o prawidłową komunikacje i przepływ informacji między działem administracji a pozostałymi działami firmy,
  • aktywnie współpracuj z innymi działami firmy,​​
  • archiwizuj i przechowuj dokumenty administracyjnie.
Wymagania (oczekiwane)
  • duże poczucie odpowiedzialności.
  • skrupulatność i samodzielność,
  • dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz urządzeń biurowych,
  • dobra organizacja pracy​,​
  • doświadczenie w odzyskiwaniu szkód lub prowadzenie procesu odzyskiwania należności z polisy po poniesionej szkodzie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
Wymagania (mile widziane)
osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Korzyści dla kandydata
  • praca w trybie hybrydowym (praca zdalna w piątki),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • program rekomendacji pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kompleksowe wdrożenie na nowe stanowisko (szkolenie potrwa 2 tyg.),
  • przyjazne i komfortowe miejsce pracy – poczuj się jak w najlepszej drużynie!
  • prywatną opiekę medyczną Medicover,
  • Poniedziałkowe śniadania w biurze (każdy dział robi śniadania dla całego biura).
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Medicover Sport + darmowe członkostwo w sieci naszych klubów
  • elastyczne godziny pracy (rozpoczynaj pracę między godziną 7:00 a 9:00),
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • strefa relaksu w biurze,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji – dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń,
  • brak dress code’u