Wielton SA

Specjalista / Specjalistka ds. administracji personalnej

ul. Rymarkiewicz 6, Wieluń (powiat wieluński), Łódzkie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Wsparcie pracowników w kwestiach kadrowych.
  • Stały kontakt z managerami w celu efektywnej koordynacji działań.
  • Obsługa systemów kadrowo-płacowych, w tym programu TETA oraz systemów do rozliczania czasu pracy.
  • Prowadzenie administracji personalnej oraz sporządzanie dokumentacji z zakresu stosunku pracy, w tym prowadzenie i archiwizacja dokumentacji pracowniczej.
  • Sporządzanie raportów i zestawień zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy.
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy oraz przygotowywanie się do ich stosowania w praktyce.
  • Zarządzanie procesem zatrudniania cudzoziemców, w tym przygotowywanie dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Wymagania (oczekiwane)
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Doświadczenie w obsłudze systemów kadrowo-płacowych; mile widziane doświadczenie z systemem TETA.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność efektywnej współpracy z osobami na różnych szczeblach struktury organizacyjnej.
  • Znajomość przepisów prawa pracy i umiejętność ich praktycznej aplikacji.
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie nauki języków
  • prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy koncepcyjnej i projektowej, szansę wdrażania własnych rozwiązań.
  • dofinansowanie do posiłku
  • program rekomendacji pracowników
  • Szansę pracy w kontekście międzynarodowym.
  • Pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny oraz sportowy Medicover. Dofinansowanie studiów, dodatkowe ubezpieczenie.
  • Ciekawe zadania i projekty, które wyprzedzają konkurencję.
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • W Grupie Wielton dbamy o przyjazną kulturę i dobre warunki zatrudnienia. Doceniamy współpracę i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Naszym pracownikom zapewniamy m.in.:
  • kawa / herbata
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Codzienne wyzwania w dynamicznym środowisku produkcyjnym i szybki rozwój zawodowy.

Grupa Wielton to jeden z trzech głównych producentów naczep, przyczep i zabudów samochodowych w Europie oraz jeden z dziesięciu największych w branży. Nasza misja to dostarczanie najlepszych rozwiązań transportowych opartych na wartościach takich jak ludzie, inicjatywa, jakość i bezpieczeństwo. Działamy globalnie, sprzedając nasze produkty w 35 krajach Europy, Azji i Afryki. Z ponad 75 000 naczep i przyczep z logo Wieltonu na drogach obsługujemy klientów z sektorów transportu, budownictwa, produkcji, dystrybucji i rolnictwa.

Do nowo otwartego Distribution Center Wielton Group w Wieluniu poszukujemy nowych talentów.

Nasza firma skupia się na innowacyjnych rozwiązaniach i dynamicznym rozwoju, zatrudniając ponad 3000 pracowników, w tym 300 inżynierów i konstruktorów.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj