Scanmed S.A.

Specjalista / Specjalistka ds. archiwizacji dokumentacji medycznej

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Armii Krajowej 5, Kraków, Małopolskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przechowywanie i zabezpieczanie dokumentacji medycznej,
  • Ścisła współpraca z placówkami medycznymi oraz innymi działami Centrum Medycznego w celu zapewnienia najlepszych standardów wykonywanej pracy.
  • Przejmowanie dokumentacji medycznej z różnych komórek organizacyjnych,
  • Udostępnianie dokumentacji archiwalnej,
  • Kwalifikowanie i klasyfikowanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zarządzeniami wewnętrznymi,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji i współpraca z zewnętrznym archiwum,
  • Inicjowanie brakowania dokumentacji niearchiwalnej,
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie wyższe w zakresie archiwistyki i zarządzania dokumentacją lub wykształcenie średnie – technik archiwista,
  • Umiejętność pracy z bazami danych oraz dokładność,
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy.
  • Doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności MS Excel,
Korzyści dla kandydata
  • elastyczny czas pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze archiwizacji dokumentacji medycznej w jednej z największych firm świadczących usługi w sektorze ochrony zdrowia, o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Ruchome godziny rozpoczęcia pracy (7:00-9:00),
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia, szkolenia oraz pomoc mentorską,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ubezpieczenie na życie
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych oraz dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.