LipCo Foods: SuperDrob | CPF Poland

Specjalista / Specjalistka ds. dokumentacji magazynowej

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Tuszyńska 15, Żeromin (powiat łódzki wschodni), Łódzkie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Wyjaśnianie rozbieżności dotyczących przepływu towarów,
  • Wprowadzanie danych do systemu CDN XL.
  • Kontrola stanów magazynowych pod względem jakościowym i ilościowym,
  • Przygotowywanie wysyłek wyrobu gotowego,
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów magazynowych,
  • Przyjmowanie towaru,
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność pracy zespołowej, sumienność i dokładność.
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (pon-pt) - warunek konieczny,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Praktyczna znajomość MS Excel,
Wymagania (mile widziane)
Znajomość systemu klasy ERP oraz w pracy na magazynie.
Korzyści dla kandydata
  • kawa / herbata
  • Program rekomendacji pracowników - możliwość uzyskania dodatkowego bonusu finansowego za polecenie osób do pracy.
  • ubezpieczenie na życie
  • Współpracę w młodym, ambitnym zespole w nowoczesnej i dynamicznej firmie.
  • program rekomendacji pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,
  • parking dla pracowników
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i stabilizacji zawodowej,
LipCo Foods to polska multifoodowa organizacja, której motto brzmi: nakarmić świat w sposób zrównoważony. Działając w wielu obszarach sektora spożywczego, docierając do odbiorców na całym świecie, a także dostarczając żywność najwyższej jakości, mamy wszelkie narzędzia by swoją wizję realizować. Ponadto stoi za nami doświadczenie i wiedza płynące z ponad 30 lat obecności na rynku. Nieustanny rozwój i coraz większy potencjał sprawiają, że nasza organizacja rośnie, w związku z czym zatrudniamy kolejnych specjalistów, a także dostosowujemy struktury do wymagań nowoczesnego biznesu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. dokumentacji magazynowej.