Polipack

Specjalista / Specjalistka ds. planowania produkcji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Handlowa 21, Gościcino (powiat wejherowski), Pomorskie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Analiza i monitorowanie stanów magazynowych
  • Zaawansowana analiza danych, wykorzystane nowoczesnych narzędzi planowania
  • Tworzenie planów i harmonogramów produkcji w oparciu o weryfikację bieżących stanów magazynowych i zamówień handlowych
  • Poszukiwanie rozwiązań w przypadku: wystąpienia opóźnień; problemów jakościowych; nagłych zmian planu
  • Wystawianie zleceń produkcyjnych w systemach ERP/MES na podstawie otrzymanych zamówień
  • Opiniowanie zamówień klientów pod kątem terminu realizacji
  • Ścisła współpraca z innymi działami w celu kompleksowej realizacji zamówień
  • Weryfikacja i aktualizacja danych systemowych
  • Efektywne wykorzystanie mocy produkcyjnych, zasoby maszynowe oraz ludzkie na podstawie dostępności i absencji
  • Monitorowanie realizacji harmonogramów i planów produkcyjnych
  • Weryfikacja i analiza realizacji Planu Produkcyjnego
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość ERP - mile widziana
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excela
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
Korzyści dla kandydata
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Możliwość rozwoju i realnego awansu
  • dofinansowanie nauki języków
  • parking dla pracowników
  • elastyczny czas pracy
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • kawa / herbata
  • spotkania integracyjne
  • pakiet relokacyjny
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • Umowę o pracę już od 1 dnia zatrudnienia
  • Dedykowanego opiekuna, który zajmie się Tobą podczas wdrożenia
  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy rodzinnym, nowoczesnym i ekologicznym przedsiębiorstwem.

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie na rynku jako producent opakowań z tworzyw sztucznych.

Wyprodukowane przez nas opakowania znajdują zastosowanie w wielu branżach, min. : kosmetyczna, farmaceutyczna, spożywcza, tytoniowa, suplementów diety.