ENERGIX POLSKA sp. z o.o.

Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania gruntów OZE

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Realizacja procesów działu development zgodnie z zasadami panującymi w firmie
  • Rozpoznawanie terenów pod lokalizację farm wiatrowych i Fotowoltaicznych
  • Czynny udział w wstępnych obliczeniach i analizach oraz opracowywanie koncepcji technicznych farm fotowoltaicznych
  • Wsparcie Project Managera przy przygotowaniu prezentacji i raportów
  • Czynny udział w zabezpieczaniu gruntów pod lokalizację farm wiatrowych i Fotowoltaicznych
  • Monitorowanie realizacji projektu na podstawie harmonogramu i raportowanie postępu
  • Udział w opracowaniu dokumentacji oraz analiz
  • Opracowanie, dystrybucja i archiwizacja dokumentacji
  • Czynny udział w prowadzeniu prac związanych z rozwojem projektów OZE
  • Kontakt i współpraca z partnerami zewnętrznymi oraz zespołami wewnętrznymi
  • Bezpośrednia współpraca z Managerem Projektu
  • Analiza i ocena gruntów pod inwestycje oraz badanie nieruchomości pod kątem uwarunkowań administracyjnych i prawnych, w tym m.in. weryfikacja ksiąg wieczystych, klasy bonitacyjnej, ograniczeń środowiskowych (np. parki krajobrazowe, parki narodowe, Natura 200) itp.
Wymagania (mile widziane)
  • Komunikatywność; umiejętność pracy w zespole;
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży na terenie Polski
  • Dobra organizacja pracy ( umiejętność planowania , koordynacji działań , umiejętność ustalania priorytetów, terminowość, skrupulatność);
  • Umiejętność obsługi Geoportalu i programów pokrewnych
  • 1 rok doświadczenia zawodowego w branży – możliwość przyuczenia
  • Podstawowa znajomość AutoCad lub pokrewne
  • Mile widziana znajomość specyfiki branży wiatrowej i fotowoltaicznej
  • Pakiet benefitów pozapłacowych obejmujący m.in. opiekę medyczną, dofinansowanie pakietu sportowego oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze;
  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop, samochód służbowy;
  • Możliwość awansu i rozwoju osobistego;
  • Praca z profesjonalnym zespołem;
O firmie

Międzynarodowy inwestor z sektora energii odnawialnej.

Energix Polska zbudowała i przyłączyła do sieci projekty farm wiatrowych o łącznej mocy 300,6 MW, w tym, pierwszą co do wielkości farmę wiatrową w Polsce. Energix Polska jest także właścicielem portfela projektów farm wiatrowych w trakcie budowy o łącznej mocy do 11,85 MW. Firma rozwija także projekty wiatrowe i fotowoltaiczne o łącznej mocy powyżej 670 MW.

Dołącz do nas!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj