LEVERAGE Sp. z o.o.

Specjalista / Specjalistka ds. projektowych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Łódź, Łódzkie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca z inwestorami oraz podwykonawcami
  • Wykonywanie projektów budowlanych sieci FTTx
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • Opracowywanie projektów wykonawczych, kosztorysów prac i specyfikacji materiałowych
  • Raportowanie postępu prac projektowych
Wymagania (oczekiwane)
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Znajomość systemów AutoCAD, ArcGIS, QGIS
  • Wykształcenie kierunkowe techniczne (preferowane: elektronika, elektrotechnika, telekomunikacja)
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość zagadnień i doświadczenie z zakresu projektowania sieci światłowodowych w technologii FTTx
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego i telekomunikacyjnego, planowania przestrzennego, przepisów ochrony środowiska oraz innych regulacji prawnych związanych z budownictwem
Korzyści dla kandydata
  • Ubezpieczenie na życie dla pracownika i członków rodziny
  • prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dołączenie do zespołu dostarczającego światłowody nowej generacji w całej Polsce
  • świętowanie urodzin
  • Prywatna opieka medyczna
  • Mamy realny wpływ na budowanie i zmiany procesów, dzielimy się pomysłami i wiedzą
  • Bierzemy udział w cyklicznych integracjach
  • wspólne lunche w biurze
  • elastyczny czas pracy
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • brak dress code’u
  • Karta sportowa Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: laptop, telefon oraz auto służbowe
  • możliwość pracy zdalnej
  • Niekorporacyjna struktura firmy umożliwia nam sprawne podejmowanie decyzji
  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Mamy unikalną atmosferę pracy w zgranych zespołach
Leverage Sp. z o.o. tworzą ludzie, których cechuje dynamika i świeże spojrzenie, poparte ich długoletnim doświadczeniem i wiedzą Każdy powierzony nam projekt traktujemy jako nowe wyzwanie i szansę rozwoju. Stawiamy na nieszablonowe działania i indywidulane podejście do każdej inwestycji. Wspieramy Inwestorów oferując kompleksowe usługi – od koncepcji, poprzez stworzenie projektu oraz uzyskanie niezbędnych zezwoleń, aż po realizację inwestycji telekomunikacyjnych. Odpowiedzialność, wiarygodność, odwaga w działaniu i trwałe relacje to wartości, które budują naszą kulturę organizacyjną i wpływają na nasz wizerunek.