AAS Sp. z o.o.

Specjalista / Specjalistka ds. rekrutacji

Miejsce zatrudnienia
Tychy, Śląskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
HR
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • identyfikacja profili wykwalifikowanych kandydatów
  • Główne zadania:
  • udział w grupach projektowych dot. miękkiego HR (bilans kompetencji, ankiety exit , szkolenia wewnętrzne)
  • zarządzanie pełnym cyklem życia procesu rekrutacyjnego poprzez wszystkie jego etapy (przyjęcie zamówienia, spotkanie z decydentem, przygotowywanie ogłoszeń, pozyskiwanie kandydatów, rozmowy kwalifikacyjne, negocjowanie ofert)
  • interakcja z potencjalnymi kandydatami w sieciach zawodowych
  • obsługa wewnętrznych programów firmy ( własny ATS )
  • Sporadyczne zadania :
  • raportowanie wyników pracy
  • aktywna współpraca i doradztwo dla Klientów w zakresie pozyskania i oceny potencjału kandydatów
  • budowanie i rozwijanie sieci kandydatów, korzystając z różnorodnych źródeł
  • monitorowanie rynku pracy i proponowanie nowych rozwiązań w obszarze rekrutacji
  • przygotowywanie prezentacji
  • opracowywanie danych HR owych
  • utrzymywanie relacji z kandydatami, budowanie pozytywnego candidate experience
  • przygotowywanie profili kandydatów dla klientów
Wymagania (mile widziane)
  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy i ustalania priorytetów – pracujesz na kilku projektach jednocześnie
  • język angielskim na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację podczas rozmów kwalifikacyjnych/spotkań biznesowych
  • umiejętność prowadzenia procesu rekrutacyjnego end to end
  • język angielskim na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację – zdarzają się projekty, w których należy zweryfikować kompetencje językowe kandydata
  • znajomość oprogramowania wspierającego systematykę i pracę HR (posiadamy własny ATS)
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • doświadczenie w rekrutacji – warunek konieczny (mile widziane w Agencji Pracy Tymczasowej lub firmie konsultingowej)
  • zainteresowanie miękkim HR – em (prowadzimy kompleksowe działania z zakresu miękkiego HR, które pozwalają nam na szybkie reagowanie na potrzeby rynku pracy oraz efektywne wspieranie Klienta w bieżących wyzwaniach rekrutacyjnych)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość job boardów
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego szczebla
Korzyści dla kandydata
  • elastyczny czas pracy
  • zdrową i inspirującą atmosferę pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • pracę dla Klientów polskich i zagranicznych
  • narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • brak dress code’u
  • dużą samodzielność w działaniu i otwartość na Twoją inicjatywę
  • hybrydowy model pracy – 2 dni z biura, 3 dni z domu (w okresie szkoleniowym Twoja obecność w biurze będzie musiała być częstsza)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenia grupowego PZU, wczasów pod gruszą , prywatnej opieki medycznej
  • nowoczesne biura (w Gliwicach ul. Portowa lub Tychach ul. Metalowa)
  • wynagrodzenie bazowe + system premiowy (za zamknięte procesy rekrutacyjne i udział w projektach HR)
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • prywatna opieka medyczna
  • 2 dniowy stacjonarny onboarding w centrali firmy w Częstochowie
  • napoje
  • bony żywieniowe
  • kawa / herbata
  • programy rozwojowe i dopasowane szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość rozwoju w ramach struktur naszej grupy kapitałowej (3 spółki polskie, 13 zagranicznych)
  • dofinansowanie wypoczynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ubezpieczenie na życie
  • zadaniowy czas pracy

AAS sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Exact Systems, posiadającej 18-letnie doświadczenie w łączeniu pracodawców z pracownikami w 13 krajach Europy i Azji.

Z nami znajdziesz swoje miejsce pracy, bez względu na to czy szukasz zatrudnienia tymczasowego, czy czegoś na dłużej. Pomagamy tym, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, jak i osobom z dłuższym stażem, które szukają nowej drogi zawodowej. Oferujemy zatrudnienie głównie z branży produkcyjnej, przemysłowej i logistycznej. Posiadamy status i kompetencje agencji pracy tymczasowej (nr 24292), współpracujemy w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z perspektywą zyskania stałego zatrudnienia. Z nami zdobędziesz doświadczenie zawodowe i nowe umiejętności.

Dzięki członkostwu w Polskim Forum HR, posiadamy dostęp do najnowszych informacji na temat rynku pracy oraz mamy wpływ na otoczenie prawne funkcjonowania branży oraz standardy usług HR w Polsce.

Więcej informacji: www.aas.jobs

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj