Dalkia Polska Energia S.A.

Specjalista/ Specjalistka ds. rekrutacji i komunikacji wewnętrznej

Miejsce zatrudnienia
ul. Ścigały 14, Katowice, Śląskie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • budowanie pozytywnych relacji z kandydatami i dbanie o Candidate Experience,
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych (przygotowywanie ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych),
  • udział w projektach realizowanych w obszarze HR.
  • wspieranie działań w obszarze komunikacji wewnętrznej (udział w przygotowywaniu treści, tworzeniu publikacji wewnętrznych) oraz EB,
  • organizacja szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych,
Wymagania (oczekiwane)
  • wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne),
  • dobra znajomość MS Office oraz narzędzi HR/EB i platform social media,
  • otwartość i kreatywność, "lekkie pióro",
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • zorganizowanie i samodzielność,
  • nastawienie na klienta i poszukiwanie rozwiązań,
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w HR lub w agencji zatrudnienia,
  • pasja do pracy z ludźmi i poczucie humoru.
Wymagania (mile widziane)
dobra znajomość i aktywność w SM.
Korzyści dla kandydata
  • dodatkowy dzień wolny od pracy
  • dodatkowy dzień wolny od pracy,
  • komputer do użytku prywatnego
  • 13-ta pensja
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • premia kwartalna
  • prywatna opieka medyczna
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • kawa / herbata
  • możliwość korzystania z ZKZP,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie do studiów,
  • elastyczny czas pracy
  • kartę Medicover Sport
  • Pracownicze Plany Kapitałowe,
  • dofinansowanie nauki języków
  • program rekomendacji pracowników.
  • możliwości rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach,
  • karty przedpłacone
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • opiekę medyczną,
  • wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego dla pracowników
  • kursy językowe,
  • ubezpieczenie na życie
  • pracę w międzynarodowych strukturach,
  • 13-tą pensję,
  • kartę Pluxee,
Dalkia Polska Energia S.A. jest częścią międzynarodowej Grupy Dalkia, należącej do koncernu EDF.  Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników i wykorzystaniu nowoczesnych technologii Grupa zapewnia swoim klientom możliwość kontroli całego łańcucha energetycznego (od dostaw energii, po optymalizację jej zużycia) oraz wsparcie w procesach transformacji energetycznej. Jest to możliwe dzięki pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i specjalizacje.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj