AB Bechcicki Sp. z o.o.

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży redystrybucyjnej (b2b)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Opolska 182, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
E-commerce (handel internetowy)
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie bazy Klientów i ich regularna aktualizacja zgodnie z wyznaczonymi standardami
  • informowanie klientów o wszelkich zmianach dotyczących zamówienia
  • zapewnienie jak najwyższej jakości obsługi klientów kluczowych (firmy b2b) oraz zgodnie ze standardami firmy
  • monitorowanie płatności i innych należności przez Klientów
  • realizacja miesięcznych planów sprzedażowych
  • tworzenie wszelkich dokumentów magazynowych, przewozowych, nadzór nad procesem wysyłki towaru do Klienta i jej dostarczenia
  • przyjmowanie i procesowanie zamówień od klientów w kanale telefonicznym, mailowym;
  • tworzenie dokumentów sprzedażowych, faktur, korekt i innych niezbędnych w procesie sprzedaży
  • monitorowanie i odpowiedzialność za prawidłową realizację procesu sprzedaży (od momentu wysłania zapytania ofertowego lub zamówienia, do otrzymania towaru przez Klienta)
  • przygotowywanie ofert dla Klientów, w tym ustalanie cen sprzedaży w oparciu o ofertę od dostawców i ceny rynkowe, a także zgodnie z ustalonymi celami sprzedażowymi i marżowymi
  • obsługa bieżących zapytań ofertowych i przygotowywanie ofert handlowych, a także dbanie o domykanie sprzedaży z jak największą konwersją
Wymagania (oczekiwane)
  • multizadaniowość, wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej
  • komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętności negocjacyjne i handlowe
  • co najmniej 1 rok pracy na stanowisku handlowym, w obsłudze Klienta
  • umiejętność budowania relacji z Klientami
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie w branży budowlanej
  • znajomość systemu klasy ERP - SAP Business One oraz systemu CRM Thulium
Korzyści dla kandydata
  • dużą samodzielność w działaniu
  • motywujący system premiowy uzależniony od indywidualnego oraz grupowego wyniku
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • pakiet benefitów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kulturę pracy przyjazną Pracownikowi
  • wsparcie szkoleniowe, możliwość rozwoju
  • ubezpieczenie na życie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
O firmie

20 oddziałów

420 pracowników

AB Bechcicki Sp. z o.o. - wiodąca ogólnopolska sieć hurtowni specjalizujących się w sprzedaży materiałów budowlanych funkcjonująca skutecznie na rynku od 1998 roku, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: