Centrum Respo

Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży i obsługi klienta

Wynagrodzenie
5 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa zlecenie
6 100,00 PLN Netto
Miesięcznie B2B
Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Kategorie:
Obsługa klienta
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • kontakt telefoniczny (nastawiony na generowanie sprzedaży ) z klientami, którym kończy się pakiet Respo
  • dbanie o najwyższy poziom Customer Experience
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • realizacja celów sprzedażowych
Wymagania (mile widziane)
  • znajomość zagadnień i trendów Customer Experience
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w sprzedaży jako warunek konieczny
  • znajomość rynku e-commerce
  • proaktywna postawa i zaangażowanie
  • umiejętności sprzedażowe nastawione na budowanie relacji z klientem
  • umiejętność raportowania, analizy i interpretacji danych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. średniozaawansowanym
  • nastawienie na zrozumienie potrzeb klienta
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie do Medicover i Multisport
  • sprzęt firmowy
  • stabilna współpraca
  • darmowy dostęp do aplikacji Respo
  • 20 dni płatnej przerwy w pracy i dodatkowy dzień wolny w urodziny:)
  • przyjazną atmosferę pracy w wyjątkowej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Centrum Respo to najnowocześniejsza polska firma dostarczająca klientom usługi dietetyczne. Naszą misją jest przekonanie każdego, że zdrowe jedzenie może być łatwe, a odchudzanie przyjemne. Stworzyliśmy własne rozwiązania technologiczne, które pozwalają nam realizować założone cele.

Naszym głównym produktem jest dieta indywidualnie dopasowana do klienta. Działamy on-line, a nasz kilkudziesięcioosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów, ekspertów marketingowych (i nie tylko) wspiera pacjentów, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Do codziennej obsługi jadłospisu i komunikacji z nami, klienci używają dedykowanej, stworzonej przez nas aplikacji mobilnej (średnia ocen 4,9/5) oraz specjalnego dashboardu dostępnego przez przeglądarkę internetową. Podążamy za trendami i wybieramy najnowocześniejsze technologie do realizacji zadań.

Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą. Dziś pracujemy dla klientów w Polsce, a w niedalekiej przyszłości nasza działalność rozszerzy się na kolejne kraje.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj