Esselte Polska Sp. z o.o.

Specjalista/ Specjalistka ds. Zakupów

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Kozienice (powiat kozienicki), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie raportów.
  • Długoterminowe planowanie we współpracy z planerem produkcji zapotrzebowania na surowiec oraz zapasów w celu zaspokojenia prognozowanego popytu;
  • Ustawianie ilości i wielkości kanbanów (jednostki surowców) w obiegu pomiędzy dostawcami a zakładem produkcyjnym na podstawie dostępnych informacji o zapotrzebowaniu oraz ich aktualizacja;
  • Krótkoterminowe planowanie dostaw surowca na wydziale zgodnie z wyznaczonymi celami budżetowymi dla wydziału oraz bieżącym zapotrzebowaniem;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, dostawcami;
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatynwość.
  • Dokładność i sumienność;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. dobrym (min. B1);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office (szczególnie programu Excel);
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, pakiet Multisport, karty świąteczne);
  • Szkolenia językowe.
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Umowa o pracę na zastępstwo (7 miesięcy);
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • Pracę w międzynarodowym środowisku - w firmie, która jest liderem w swojej branży;
O firmie

Achieve. Create. Collaborate. Organize.

Essential brands. Innovative products. Smart investment. Winning team.

Marki. Innowacyjne produkty. Inteligentne inwestycje. Zespół. To właśnie znajdziesz w ACCO Brands. Jeśli szukasz organizacji, która oferuje satysfakcjonujace możliwości i jest zorientowana na pracę zespołową, uczenie się i rozwój oraz odnosi sukcesy, zapraszamy Cię do naszego Zespołu.