Euvic IT

Specjalista / Specjalistka IT

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Skawina (powiat krakowski), Małopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Monitorowanie działania systemów, identyfikacja i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Monitorowanie i analiza wydajności systemów oraz proponowanie i wdrażanie działań mających na celu ich poprawę
  • Wsparcie lokalnych użytkowników końcowych w rozwiązywaniu problemów technicznych oraz obsługa zgłoszeń wsparcia IT
  • Realizacja zadań związanych ze wsparciem informatycznym użytkownika końcowego onsite
  • Wsparcie onsite przy wdrażaniu nowych technologii i rozwiązań IT w firmie, zapewnienie ich zgodności i integracji z istniejącymi systemami
  • Wsparcie onsite w utrzymaniu infrastruktury DataCenter oraz systemów komputerowych
  • Zapewnienie ciągłości działania systemów i infrastruktury IT poprzez planowanie i przeprowadzanie testów awaryjnych onsite oraz tworzenie planów reagowania na awarie
  • Zapewnienie bezpieczeństwa systemów i danych poprzez stosowanie odpowiednich procedur i narzędzi
  • Obsługa serwisowa sprzętu informatycznego (drukarki, laptopy, stacje robocze, terminale, telefony voip)
  • Konfiguracja, instalacja oraz aktualizacja oprogramowania i aplikacji
  • Wsparcie onsite w utrzymaniu środowiska serwerowego i sieciowego Klienta
  • Współpraca z zespołem programistów i administratorów w celu rozwoju i optymalizacji infrastruktury IT
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej infrastruktury IT oraz procedur operacyjnych
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne związane z informatyką
  • Gotowość do ciągłego uczenia się i dostosowywania się do zmieniających się technologii
  • Znajomość systemów operacyjnych, takich jak Windows
  • Umiejętność administracji sieciami komputerowymi oraz znajomość protokołów sieciowych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w branży IT z użytkownikiem końcowym
  • Znajomość narzędzi do monitorowania i zarządzania infrastrukturą IT (np. Nagios, Zabbix, Ansible)
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych oraz wsparcie lokalnych użytkowników końcowych
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa informatycznego i procedur zapewnienia bezpieczeństwa danych
Wymagania (mile widziane)
  • Certyfikaty branżowe z technologii Microsoft w zakresie wsparcia użytkownika końcowego (np. MS-20698, MS-10982), certyfikacje potwierdzające umiejętność serwisowania sprzętu peryferyjnego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (upper/post-intermediate)
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karty sportowe (Multi Sport, Medicover Sport)

W obszarze IT i biznesu wspieramy codzienną pracę ponad 40 000 użytkowników w kilkunastu krajach. Świadczymy usługi pełnozakresowego i selektywnego outsourcingu IT takie jak: service desk i wsparcie użytkowników (w wielu językach, w trybie 24/7/365), administracja systemami i aplikacjami oraz monitoring infrastruktury i systemów. Udostępniamy profesjonalne centrum przetwarzania danych (TIER3), z którego świadczymy usługi w modelu chmurowym, m.in. Disaster Recovery as a Service, Archive as a Service, Infrastrusture as a Service, Back-up i DR as a Service dostępne zarówno z chmury prywatnej, publicznej jak i hybrydowej. Przeprowadzamy specjalizowane audyty obszarów IT oraz dostarczamy własne, nowoczesne narzędzie do zarządzania procesami biznesowymi klasy ITSM ATMOSFERA® (jedyny polski system certyfikowany na zgodność z wytycznymi ITIL). Nasze portfolio usługowe koncentruje się także na rozwiązaniach z zakresu cyberbezpieczeństwa, a ofertę produktową uzupełnia sprzęt od czołowych dostawców rynku ICT. Cieszymy się zaufaniem liderów rynku polskiego i zagranicznego, takich jak Zelmer, Grupa Engie, Danone, Play, Deutsche Bank, Itaka, Cez Polska. Jesteśmy członkiem największej w regionie CEE federacji spółek IT - Grupy Euvic.

Branża: Konsulting w zakresie outsourcingu i offshoringu

Wielkość firmy: 201-500 pracowników

Siedziba główna: Kraków, małopolskie

Założona: 2001