Euvic IT

Specjalista / Specjalistka Serwisu IT

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z infrastrukturą IT dla użytkowników
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania
  • Diagnozowanie i naprawa sprzętu (PC, laptopy)
  • Praca w środowisku Windows i z oprogramowaniem Microsoft
Wymagania (oczekiwane)
  • Biegła znajomość środowiska Windows i innego oprogramowania Microsoft
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole
  • Dyspozycyjność i punktualność
  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne związane z informatyką
  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN i WLAN
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość SCCM
  • Znajomość Checkpoint
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
Korzyści dla kandydata
  • karty sportowe (Multi Sport, Medicover Sport)
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna

W obszarze IT i biznesu wspieramy codzienną pracę ponad 40 000 użytkowników w kilkunastu krajach. Świadczymy usługi pełnozakresowego i selektywnego outsourcingu IT takie jak: service desk i wsparcie użytkowników (w wielu językach, w trybie 24/7/365), administracja systemami i aplikacjami oraz monitoring infrastruktury i systemów. Udostępniamy profesjonalne centrum przetwarzania danych (TIER3), z którego świadczymy usługi w modelu chmurowym, m.in. Disaster Recovery as a Service, Archive as a Service, Infrastrusture as a Service, Back-up i DR as a Service dostępne zarówno z chmury prywatnej, publicznej jak i hybrydowej. Przeprowadzamy specjalizowane audyty obszarów IT oraz dostarczamy własne, nowoczesne narzędzie do zarządzania procesami biznesowymi klasy ITSM ATMOSFERA® (jedyny polski system certyfikowany na zgodność z wytycznymi ITIL). Nasze portfolio usługowe koncentruje się także na rozwiązaniach z zakresu cyberbezpieczeństwa, a ofertę produktową uzupełnia sprzęt od czołowych dostawców rynku ICT. Cieszymy się zaufaniem liderów rynku polskiego i zagranicznego, takich jak Zelmer, Grupa Engie, Danone, Play, Deutsche Bank, Itaka, Cez Polska. Jesteśmy członkiem największej w regionie CEE federacji spółek IT - Grupy Euvic.

Branża: Konsulting w zakresie outsourcingu i offshoringu

Wielkość firmy: 201-500 pracowników

Siedziba główna: Kraków, małopolskie

Założona: 2001