EC1 Łódź - Miasto Kultury

Specjalista/ Specjalistka w Dziale Wystaw i Zbiorów w Narodowym Centrum Kultury Filmowej (ds. administracyjno-sprawozdawczych)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Juliana Tuwima 46, Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Prowadzenie korespondencji i koordynacja przepływu informacji w ramach NCKF-u i EC1;
  • Współpraca z instytucjami krajowymi;
  • Koordynacja projektów i prac administracyjnych realizowanych w NCKF-ie;
  • Samodzielne prowadzenie uzgodnień;
  • Przygotowywanie planów, sprawozdań i raportów z działalności NCKF-u;
  • Koordynacja prac związanych z przygotowaniem budżetów i planu zamówień publicznych.
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie zawodowe na stanowiskach administracyjnych;
  • Doskonałe poruszanie się w środowisku ms excel, ms word;
  • Umiejętność koordynacji pracy wielu osób;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość języka angielskiego na podstawowym poziomie.
  • Skrupulatność, terminowość;
  • Doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie;
Wymagania (mile widziane)
znajomość programów: confluence, jira, enova.
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie zakupu okularów korekcyjnych;
  • stabilne zatrudnienie i pewne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę w równoważnym systemie czasu pracy;
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • pracę w instytucji nastawionej na promocję filmu ambitnego i realizację działań upowszechniających kulturę filmową;
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • pracę w nowoczesnej i prestiżowej przestrzeni EC1;
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • ubezpieczenie na życie
  • wynagrodzenie zasadnicze i dodatek stażowy od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy;
  • nagrody jubileuszowe;
  • możliwość realizowania ambitnych przedsięwzięć kulturalnych;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.
  • dodatkowe świadczenia socjalne

EC1 to siedziba kilku instytucji naukowo - kulturalnych, w których pomagamy zrozumieć naturę świata. Wiedza i ciekawość to źródła codziennych przyjemności! Łączymy centra zajmujące się nauką, sztuką, grami wideo i filmem. Nasz zespół ekspertów ma najwyższe kompetencje kierunkowe

EC1 Łódź to zrewitalizowany i rozbudowany kompleks dawnej elektrociepłowni, który stał się siedzibą instytucji kultury i nauki. Misja EC1 jest edukacyjna - przecież przede wszystkim chcemy opowiadać sobie wiedzę. A ulubioną czynnością wiedzy jest dzielenie się. Nasze obszary działalności przede wszystkim nauk przyrodniczych i wizualnych sztuk narracyjnych: filmów, komiksów, gier wideo. To jednak nie wszystko. EC1 Łódź to także rozrywka. Zawsze pamiętamy, że procesy związane ze zdobywaniem wiedzy mogą (i powinny!) nieść przyjemność.