Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Specjalista/ka w Zespole Operacyjno-Dochodzeniowym

Miejsce zatrudnienia
ul. Aleje Jerozolimskie 162, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Rejestrowanie w systemach informatycznych wymaganych danych
  • Badanie spraw oraz pozyskiwanie dokumentów w procesie wykrywania i reagowania na przypadki nadużyć w zgłoszonych szkodach
  • Przygotowywanie decyzji o wypłacie lub odmowie wypłaty odszkodowania
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie realizacji zgłoszonych szkód
  • Współpraca z organami ściągania, sądami oraz innymi instytucjami oraz towarzystwami ubezpieczeń.
  • Realizacja procesu obsługi szkód komunikacyjnych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, w których występuje podejrzenie dokonania nadużycia
Wymagania (oczekiwane)
  • Swoboda w poruszaniu się w aplikacjach pakietu MS Office oraz w systemach informatycznych
  • Otwarty umysł, umiejętność rozwiązywania problemów i kreatywnego myślenia
  • Umiejętność planowania i samodzielnej organizacji pracy
  • Znajomość produktów ubezpieczeniowych i procesów ubezpieczeniowych
  • Doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej w obszarze likwidacji szkód złożonych i wątpliwych,
Wymagania (mile widziane)
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach: prawo, ubezpieczenia, logistyka, transport, kierunki inżynierskie
  • Wiedza z budowy i eksploatacji samochodów
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku po stronie zakładu ubezpieczeń
Korzyści dla kandydata
  • inicjatywy dobroczynne
  • prywatna opieka medyczna
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • kawa / herbata
  • Pracę w Centrali przy Al. Jerozolimskich 162 w Warszawie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie nauki języków
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Zaplecze techniczne dla rowerzystów (strzeżona wiata rowerowa, prysznice, szatnie)
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • parking dla pracowników
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)
  • Dofinansowania do szkoleń oraz kursów językowych
  • Akcje komunikacyjne dotyczące profilaktyki zdrowia i wellbeing’u (spotkania z ekspertami i webinary)
  • Zniżki pracownicze na produkty ubezpieczeniowe
O firmie

Dzień dobry!

Cieszymy się, że nasza oferta zwróciła Twoją uwagę - poniżej znajdziesz jej szczegóły. Tymczasem pozwól, że się przedstawimy.

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Stawiamy na współpracę, przedsiębiorczość, partnerstwo, rozwój, jakość i bezpieczeństwo. Ty też? Zaaplikuj i dołącz do ambitnych, bo może właśnie #TUtwojemiejsce!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj