Colliers Poland Sp. z o.o.

Specjalista/Specjalistka ds. Finansowych/ Dział Zarządzania Nieruchomościami

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 3, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca z zespołem windykacji w zakresie należności i zabezpieczeń najemców
  • Kalkulacja waloryzacji stawek czynszu
  • Sporządzanie zestawień i rozliczeń
  • Ścisła współpraca z działami księgowości klientów
  • Sporządzanie dokumentacji finansowej dla Działu Zarządzania Nieruchomościami
  • Analiza realizacji budżetów operacyjnych i marketingowych
  • Przygotowywanie kalkulacji zabezpieczeń umów najmu
  • Wystawianie faktur
  • Przygotowywanie raportów finansowych dla klientów oraz na potrzeby działu
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie (w mowie i w piśmie)
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość procesu wystawiania faktur
  • Rok doświadczenia w pracy w finansach
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel’a
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane uzyskane na kierunkach ekonomicznych)
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i szukanie rozwiązań
Wymagania (mile widziane)
  • tworzenie analiz, wizualizacji, raportów i dashboard'ów dla różnych linii biznesowych w Colliers
  • projektowanie i wdrażanie automatyzacji w procesach biznesowych i analitycznych
  • znasz narzędzie PowerBI
Korzyści dla kandydata
  • dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie)
  • przyjazna atmosfera
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie), elastyczny czas pracy oraz platformę benefitową oraz szkoleniową
  • prywatna opieka medyczna
  • inicjatywy dobroczynne
  • firmowa biblioteka
  • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz program szkoleń wewnętrznych
  • Akademia ESG
  • opieka psychologiczna
  • szkolenia i kursy
  • pracę w firmie dbającą zrównoważony rozwój
  • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 oraz 2023.
  • Pracę w trybie łączonym: zdalną oraz w biurze
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Colliers Poland Sp. z o.o. jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całym kraju. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.