mBank S.A.

Specjalistka / Specjalista ds. bezpieczeństwa procesu wytwarzania oprogramowania (SSDLC)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Prosta 18, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • opracowywanie materiałów szkoleniowych z zakresu bezpieczeństwa,
  • identyfikowanie ryzyk w procesach SDLC,
  • utrzymywanie polityk kontrolujących bezpieczeństwo wytwarzanego kodu,
  • konsultacje techniczne i biznesowe dotyczące budowy bezpiecznej architektury IT ,
  • planowe i doraźne audyty procesów SDLC.
  • budowanie dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa kodu,
  • wdrażanie narzędzi adresujących zidentyfikowane ryzyka (np. SAST, DAST),
  • wspomaganie zespołów developerskich w zakresie bezpieczeństwa wytwarzanego oprogramowania,
Wymagania (oczekiwane)
  • znasz i potrafisz stosować standardy i metodyki bezpieczeństwa OWASP, OWASP MOBILE, ASVS, CWE, NIST, CIS, ISO, PCI DSS,
  • znasz z praktyki narzędzia i procesy Dev / DevOps,
  • znasz wzorce projektowe,
  • znasz narzędzia CI/CD,
  • odczuwasz silną potrzebę czynienia procesów SDLC bezpieczniejszymi ;-)
  • umiesz analizować kod źródłowy (C#, Java, Kotlin, Python, JS, TS),
  • umiesz myśleć nieszablonowo, wyszukiwać słabości narzędzi i procesów,
Wymagania (mile widziane)
  • certyfikat etycznego hakera CEH.
  • znajomość narzędzi IaC, SDN,
  • znajomość narzędzi do zarządzania artefaktami,
  • znajomość narzędzi klasy CSPM, KSPM, CNAPP,
  • praktyczna znajomość narzędzi do pentestów,
  • umiejętność konfiguracji polityk w narzędziach SAST,
  • znajomość narzędzi klasy DAST,
Korzyści dla kandydata
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pomagamy zdobyć wiedzę i umiejętności branżowe (certyfikowane kursy online z zakresu chmury, LinkedIn Learning, Pluralsight)
  • oferujemy programy rozwojowe mBanku, np.: Data Academy, Akademia Bezpieczeństwa, Z energią po zdrowie, Piątki z rozwojem, ODnowa (program wspierający pracę i zarzadzanie w środowisku zdalnym i hybrydowym
  • możliwość pracy zdalnej
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • mamy różnorodne obszary - od infrastruktury IT, przez deweloperskie, aż po cyberbezpieczeństwo, wspieramy mobilność wewnętrzną pomiędzy zespołami i projektami
  • wspieramy w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • brak dress code’u
  • możliwość aktywnego udziału w organizacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Pol’and’Rock Festival oraz wspierania innych dobroczynnych inicjatyw

Cenimy różnorodność - dbamy o to, by nasze procesy były inkluzywne. Czerpiemy z szerokiego wachlarza cech, talentów i doświadczeń wszystkich osób w naszych zespołach.

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.