Würth Polska Sp. z o.o.

Specjalistka / Specjalista ds. płac

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Posag 7 Panien 1, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Naliczanie i dokonywanie rozliczeń ZFŚS
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu
  • Udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Przygotowywanie rozliczeń oraz sprawozdawczości dla ZUS
  • Przygotowywanie raportów i analiz płacowych na potrzeby wewnętrzne oraz GUS
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i ubezpieczeniowych
  • Koordynowanie procesu naliczania miesięcznych list płac
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Naliczanie wynagrodzeń, premii oraz wszelkich rozliczeń związanych z wynagrodzeniami pracowników
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość programu Płatnik oraz MS Office (szczególnie Excel)
  • Znajomość systemu SAP i Xpertis będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów dotyczących płac, podatków i ubezpieczeń społecznych
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność, chęć do uczenia się
Korzyści dla kandydata
  • karta MultiSport
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, m. in.: dofinansowanie karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, parking dla pracowników, dostęp do platform szkoleniowych
  • Pracę od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-16:30, w piątki do 14:00
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • prywatna opieka medyczna
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • program rekomendacji pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Możliwość wykonywania pracy zdalnej w systemie hybrydowym
  • spotkania integracyjne
Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 34 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 800 pracowników, z czego 250 pracuje w firmie ponad 10 lat. Würth Polska posiada 51 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy. Firma poza działalnością biznesową angażuje się także w szereg akcji z obszaru CSR oraz Employer Branding. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.